Maňána dnes slaví 71!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

penda
4752 příspěvků 04.05.06 10:54
Maňána dnes slaví 71!

aňánku,
děkuji Tvé mamce a taťkovi, že přivedli na svět tak báječného člověka, jakým jsi ty.

eště před nedávnem jsem litovala, že nejsem starší a ty nezadán a teď koukám, že se to otočilo. Co bys ty, jako čerstvý kojenec, dělal s tak starou babou, co? Ale pokud budou má játra za 15-16 let také ve špatném stavu a já se znovu narodím, doufám, že na mne nějaký ten pátek počkáš a za dalších 15 let půjdeme konečně na to pivo spolu. A pokud by se stalo, že se v té době narodím Tobě, dej prosím vědět habáněti (tomu už by mohlo být v té době tak 12), ať se nežení a počká na mě…že zabije dvě mouchy jednou ranou. Bude mít nejen mě, ale i bezva tchána!

ť už budeš své narozeniny zapíjet Colou či sodou, mysli na to, že my s habánětem Ti připíjíme mexickou Tequilou a přejeme Ti do dalších let jen to nejlepší. Posílám štípanou a chytám lepivou.
Tvůj xpendik

Reakce:

Marjanka2
214 příspěvků 04.05.06 11:45
Připojuji se ke gratulaci

a přeju hlavně zdraví a dlouhá léta dobrých receptů.

habana 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.06 12:28
Maňána dneska slaví......

Maňáno, maňáno, ty zrezivělá plechová nádobo, i když sem ti přál už včera v hospodě, tak ještě jednou:
Hodně štěstí a hlavně zdraví.
To ti teda přeju fak ze srdce.

airan
652 příspěvků 04.05.06 14:04
Manana, Vsechno nejlepsi k narozeninam!

Preji hodne zdavi, vitality a chut do zivota.

Labužník Jana.Q02
129 příspěvků 04.05.06 17:43
Felicidades!

Levantemos nuestras copas en honor de seňor Maňana!

Manana
1515 příspěvků 04.05.06 21:08
71

iMatiox chaua por todos amigos!
Manana - Puruxón Cumbux

bedla 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.06 21:23
Gratulace -

všeho nejlepšího, hlavně zdravíčko přeje bedla.

danda 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.06 21:27
Manano :-)

přejeme Ti ještě spoustu narozeninových oslav a těšíme se na uspořádání dealkoholizovaného zahradního večera :-) Pito poteče proudem a víno bez alkohoholu dodá Carl Jung, jenom tu slivovici musíme přemyslet D + Z + Z

Vali
1326 příspěvků 04.05.06 23:21
...přáníčko...      

Všechno nejlepší k narozeninám, hodně zdraví a spokojenosti
přeje Vali.

marmelada
1643 příspěvků 05.05.06 09:27
Maňano,

opožděně, ale přece, přeju moc dalších krásných let. I když ti ta tvoje játra nedovolí si zlepšovat náladu alkoholem, myslím, že se svojí náturou zvládneš optimistický pohled na svět i bez něj. Tak si to užívej, ty moudré novorozeně!

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.06 14:19
Maňánku, ty kamaráde novorozený!!!

Ještě jednou ti touto cestou přeji mnoho krásných a hlavně kouzelných let s pohádkou mládí, neboli krupičnou kaší!
Mé pozvání na fet v mléčném baru trvá, dáme si celou nabídku odzhora až dolů, a pak to vezmeme po odpočinkové pauze na veřejných záchodcích ještě jednou pozpátku!

Moc se měj, kefíru a podmáslí zdar!!!

Mánek

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz