Vynikající chutná jídla a obří porce (Maďarsko)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jARKA77
141 příspěvků 17.05.09 12:40
Vynikající chutná jídla a obří porce (Maďarsko)

Ve svém příspěvku, kde jsem hledala recept na smažený vepřový řízek plněný drůbežími játry, jsem popisovala, jak jsme po cestě Maďarskem náhodou motýlek našli.
Pokud pojedete do Maďarska, zastavte se zde:
Lucullus Fogadó
H-8456 Noszlop
Dózsa Gyorsy utca 1
tel.: + 36-88-505-830; fax: +36-88-505-840
e-mail: info@lucullus­fogado.hu
www:lucullusfo­gado.hu
Otevřeno 6 - 22 hod.
Možno zakoupit nekonečné množství speciálně naložené zeleniny, které si sami vyrábí.
Vynikajícího vína.
Specialitou je také možnost si nabrat jakékoli kombinace různě zpracovaných čerstvých i naložených zeleninových salátů přímo u baru
P.S. Pokusím se na vyhledávači najít i souřadnice a poté je vložím zde.

Reklama

Reklama

Reakce:

jARKA77
141 příspěvků 17.05.09 12:50
Mé informace byly vztaženy k mému příspěvku- pro informaci:

Plněná kotleta s játry?
Vážení a milí, vy tu umíte vše! Při jízdě po Maďarsku jsme zastavili minulou neděli v jednom klasickém maďarském motorestu. Dali jsme si plněnou kotletu s játry-mohly být asi kuřecí, husí a kachní určitě ne. Vše bylo obaleno jako klasický řízek a k tomu poctivá bramborová kaše. O tom, že to byla super porce, to raději nebudu vypisovat. Ale bylo to super! neporadíte mi, jak na tu dobrotu jít? Řízky umím, opravdu:-)))))))) Kaši taky.

Eja
3820 příspěvků 01.06.09 12:47
Labužníci znalí Budapešti, poraďte, prosím.

V červenci jedu se synem na Formuli 1 Hungaroring, budeme bydlet v hotýlku cca 15 minut od centra Budapešti, poblíž dálnice M1 směrem od Bratislavy. V sobotu večer bychom si rádi udělali hezký večer v nějaké restauraci nebo spíš místní hospůdce s dobrým jídlem. Nemáte tip na tomto kraji Budapešti ? A co bychom si neměli v Budapešti nechat ujít ?
Děkuji za tipy.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz