El Cubanito Teplice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
suzanka
161 příspěvků 20.3.09 11:12
El Cubanito Teplice

nově otevřená restaurace v Teplicích, zámecké náměstí. Absolutně neprofesionální přístup. Jako asistentka, objednávám večeře a sezení pro jednu větší firmu poblíž Teplic, jako doporučení jsem dostala i na tuto restauraci tak jsme to zkusili, bylo nás myslím 15 nebo 16 a jelikož neměli platební termínál v provoze tak jsme se dohodli na platbu fakturou. Útrata asi 13tisíc za 3 hodinky. Vinný lístek vypadal slibně ale měli jen 2 kousky od každého vína, čekačka hoďku na předkrm a hoďku na jídlo. Jídlo : ušlo ale nic extra.Interiér bylo asi jediné co bylo moc pěkné. No ale perlička nastala když jsem v jeden podvečer, asi po dvou - třech dnech po této večeři, volala že jim pošlu 7 cizinců, opravu velmi slušně postavení manažeři kteří se chtěli prostě jen najíst, platební terminál stále nebyl v provozu, pan majitel na mě začal velmi zlobně : že na fakturu už nám nikdy nedá, že nemá na výplaty, že má finanční problémy a bla bla bla. Řeknu Vám že v tu ránu jsem přestala mít hlad a této restauraci se vždy již vyhnu jen velkým obloukem, takto se zákazníci nezískávají. V noci jsem se probouzela spocená a slyšela jeho hlas, tak tohle se mi nestalo.
Pokud by jste se někdo chtěl najíst v Teplicích na jedničku, nezapomenutelný labužnický zážitek budete mít z restaurace Beethoven v lázeňské uličce a Restaurace Steak House - Buldog.

Reakce:
oldsoft
682 příspěvků 20.3.09 18:25
U královny Judity

Na Zámeckém náměstí bývala restaurace U Královny Judity , tam jsem měl pocit, že vařili senzačně, pivo Bernard vhodně doplňovalo nabídku. Po čase jsem šel okolo a probíhala tam rekonstrukce a teď nevím. Funguje ta restaurace ještě?

bedla
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.4.09 20:33
Teplice

Oldsoft v sobotu jedeme do Beethovena na procedury, jdeme tím směrem. Protože i pro nás je to památeční restaurace. Dám vědět. Loňského roku byla opravdu ještě v rekonstrukci.

bedla
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.4.09 20:42
Pro Oldsofta ...

Tak se nám to za ten rok trochu překabátilo.

oldsoft
682 příspěvků 25.4.09 23:20
No potěš...

Tak to je v háji, ono je to ono

Váš příspěvek

 Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

eMimimino

Těhotenství, děti, rodina www.eMimino.cz

Vitalion.cz

Zdraví, životní styl www.vitalion.cz

Arome.cz

Parfémy, kosmetika www.arome.cz

Módnípeklo.cz

Trendy, módní tipy www.modnipeklo.cz