Marně hledám...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alis
2617 příspěvků 15.04.09 10:06
Marně hledám...

kdysi jsem tu četla příspěvek o skvělém jídle (myslím, že se jednalo o obří porci bramboráku) někde v Lužických Horách či Českém Švýcarsku, dokonce mám pocit, že se jednalo konkrétně o Vlčí Horu. Příspěvek nemůžu absolutně najít , nemohl by mi někdo pomoci? Byla jsem na Vlčí Hoře nedávno, nic podobného jsem nenašla, zajímalo mě, jestli si to dobře pamatuji. Pokud by byl někdo v hledání úspěšnější, byla bych moc ráda.

Reklama

Reklama

Reakce:

anickav
2904 příspěvků 15.04.09 10:11
Alis,

niečo som ti našla - Bramborák z Vlčí Hory - bedla.

Alis
2617 příspěvků 15.04.09 10:19
Aničko,

nemohla bys mi napsat odkaz, ať dělám, co dělám, nic se mi nezobrazuje, ať zadám, co chci. Díky :-)
 A.

Alis
2617 příspěvků 15.04.09 10:26
Aničko,

Už jsem našla tvůj příspěvek, moc děkuji. Hledala jsem v diskusi a ne v receptech, tím se vše vysvětluje. Díky za pomoc :-)

anickav
2904 příspěvků 15.04.09 10:43
Alisko,

ešteže to osud tak zariadil, že ma máš… :-))

Alis
2617 příspěvků 15.04.09 16:56
Vždyť ...

já za to nepřestávám být vděčná, Aničko :-))

gmp
1603 příspěvků 16.04.09 11:33
...

nějak jste mou osobu, děvčata, přehlédly. Jinak řečeno a co já, za mně nejste vděčné, že mě máte? Miloš

Alis
2617 příspěvků 16.04.09 12:46
Milošku,...

to víš, že ano, to je zcela bez diskuze !!!! Píšu sice bez konzultace s Aničkou, ale jsem přesvědčená, že píšu za nás obě :-))

anickav
2904 příspěvků 16.04.09 13:06
Alis,

úplne súhlasím! A Miloš, potvora jedna guľatá, veľmi dobre vie, že mám pre neho slabosť! Len to chcel zas počuť - vidieť…

bedla  20.04.09 20:51
Vlčí Hora ...

Alis obojí je pravdou. Napsala jsem pocitově nejen recept, ale i do Diskuzního fóra příspěvek. Bohužel je pravdou, že spousta Restaurací a jiných zařízení je v tuto dobu mimo provoz.
Kdy začíná sezóna … nepovím, protože naše dlouhodobé návštěvy jsou pouze podzimní, v létě pouze dojíždíme a vždy je otevřeno.
Při poslední loňské podzimní návštěvě jsme byli nemile překvapeni kolik restauračních zařízení bylo mimo provoz … to se dříve nestávalo, ale vysvětlení bylo: pro příhraniční obyvatele to přestalo být finančně zajímavé, i když se tam vyskytují, ovšem již ne v takovém počtu … jako dříve.
Takže jednoduchá rada … návštěvy v plné sezóně, nebo si na netu potřebné zjistit. Pěkný večer.

Alis
2617 příspěvků 21.04.09 14:48
Bedli...

než jet v plné sezóně a napchat se bramborákem, raději mimo sezónu a o hladu :-)
Prožila jsem tam teď krásné povelikonoční úterý, lesy liduprázdné, nikde ani živáčka. Takhle já mám hory a lesy nejraději.
A když jsem si pak přečetla tebou vložený recept, děkovala jsem Pánu, že nás ušetřil, takovou bombu bychom nezvládli ani se somálskou vesnicí :-)))

bedla  21.04.09 18:16
Alis ...

je to jen Tvá volba, odpověděla jsem po čem jsi toužila. Pěkný večer. Děkuji.

Alis
2617 příspěvků 22.04.09 14:47
Bedli...

doufám, že jsem se tě něčím nedotkla, to by mě mrzelo… Samozřejmě, že bych ráda obojí, po výletu dobrou baštu, ale chápu, že se to všem mimo sezónu nevyplácí. Pokud se někdy na Vlčí horu dostanu v sezóně, ráda se zastavím.
Zdravím

Alis

bedla  22.04.09 17:58
Alis ...

určitě ne, právě dnes jsme s mojí známou, která ty končiny také ráda navštěvuje probírali jak se nám to pohraničí pomalu začíná vracet do minulých dob. Ti lidé jsou rádi, že tam přežívají. A ten turismus to nezachrání. Příští návštěvu věnujte Penzionu Stará hospoda, ta je v zatáčce po levé straně směr Kyjov - Krásná Lípa.
Dole v Kyjově u vyhořelé hospody směr Fakulta, to je hospůdka je překrásné Kyjovské údolí, přístupné pouze pěšmo. Občas tam jezdí kolaři. Těch krásných míst je tam spousta - to chce mapu.
Nebo to obrátit a jít pěšmo z Děčína od Tyršova mostu na Červený vrch, přes Jalůvčí do Maxiček, dolů jsme již jeli autobusem. Ta cesta je nádherná. Ale myslím, že si každý najde to své.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz