Kavárnička v Kutné Hoře

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Labužník jandule02
1099 příspěvků 10.3.09 08:48
Kavárnička v Kutné Hoře

Tuhle jsme se šli projít v neděli po Kutné Hoře jen tak na vytrávení po nedělním obědě. Počasí nebylo nic moc a tak když jsme obešli historické centrum, dostali jsme chuť na kávičku. Pod Barborou je ulička, kde jsou docela hezké galerie a taky rázovitá kavárnička, jak vystřižená z 20-tých let minulého století. Káva Illy nemá chybu a zákusky taky ne. Bohužel jsem si nezapamatovala název, ale nemůžete ji minout, když půjdete směrem od Barbory uličkou ke kašně kolem galerie minerálů (ulice Barborská, snad).

Reakce:
iva
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.3.09 13:35
jandule,

ta kavárnička je směrem od Barbory vlevo před galerií minerálů, nebo naproti? Mám dojem, že v té uličce jsou dvě blízko sebe.

Labužník jandule02
1099 příspěvků 12.3.09 12:39
Kavárnička

je od Barbory před galerií minerálů.

mrtvola
1394 příspěvků 27.4.09 08:56
Ta kavárnička,

jejíž název jsem si bohužel taky nezapamatovala, je opravdu úžasná - skvělá káva, ještě lepší dorty a unuděná obsluha se dá zlidštit, aniž by prskala. Dokonce donesla i obyčejnou vodu ke kafi. Navíc otevřená v neděli, v sedm večer.
Názvu jsem si bohužel taky nevšimla, dokonce mám dojem, že ani žádný nemá, ale hned vedle je krom galerií minerálů i coctail bar, zatímco kavárna naproti stojí krapet osaměle.

Pár desítek metrů před kavárnou je galerie, kde se mi moc chtělo rozbít výlohu (všechno je totiž v šest večer zavřené) s originálními a krásnými šperky ze skla, keramiky a hedvábí + nějaké další keramické záležitosti. Ty šperky opravdu stojí za hřích.

Váš příspěvek

 Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

eMimimino

Těhotenství, děti, rodina www.eMimino.cz

Vitalion.cz

Zdraví, životní styl www.vitalion.cz

Arome.cz

Parfémy, kosmetika www.arome.cz

Módnípeklo.cz

Trendy, módní tipy www.modnipeklo.cz