naprostý souhlas

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
durman
6 příspěvků 19.03.09 23:03
naprostý souhlas

jsem fanatik na grilovaná kolena, ale kolena která vám předloží v restauraci U přívozu ve Spytihněvi jsou neskutečně vynikající! Otestoval jsem desítky podniků, kde nabízeli grilovaná kolena, ale jen do Spytihněvi se vracím s téměř nábožnou úctou. A to bydlím cca 70 km daleko. Připadáte si jako Obelix ze seriálu o Asterixovi, když vám číšník donese na dřevěném podnosu fantastickké koleno s miskou hořčice, miskou křenu a košíčkem domácího chleba. S obavami se podíváte na vpíchnutou vlaječku, kde vás informují, že máte zkonzumovat cca 0,7 - 1,1 kg kolena s báječnou kořeněnou kůrčičkou. Já sám mám rekord 1,17 kg. A sežral jsem to na posezení, i když jsem málem praskl. Proto tuhle báječnou restauraci doporučuju naprosto všem. Ostatně lidi v okruhu půl sta kilometrů od Spytihněvi mi dají určitě za pravdu.
P.S.: to koleno je fakt grilované, ne uzené a očouzené v ohni!!!

Reakce:
bocianka
528 příspěvků 20.03.09 14:03
Když je řeč

o grilovaných kolenech. Zkusili jste někdo restauraci Pašinka v Kaňku u Kutné Hory?

Alis
2617 příspěvků 20.03.09 21:07
Durmane,

tvůj tip probudil mou zvědavost, podívala jsem se na jejich internetové stránky. Vypadá to skvěle, to musím uznat, ale připadá mi poněkud neobvyklé, že se na jejich stránkách nedozvím „co za to“. Zvědavost mě tedy neopouští, mohl bys mi odpovědět? Díky Alis

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz