Vegetariánská restaurace ???

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Labužník lucian.ka02
841 příspěvků 23.08.04 15:04
Vegetariánská restaurace ???

Poradí mi prosím nějaká dobrá duše, kde se dobře bezmasovitě jí v Praze a jejím východním okolí…

Děkuju předem a mooooc

Reakce:

Labužník hanula02
79 příspěvků 07.09.04 08:51
veget.restaurace

Luciando, zkus Country Life na Melantrišce.,nebo na Jungmanově ul.

Labužník hanula02
79 příspěvků 07.09.04 08:51
veget.restaurace

Luciando, zkus Country Life na Melantrišce.,nebo na Jungmanově ul.

Labužník hanula02
79 příspěvků 07.09.04 14:37
omluva

Lucianko, promiň, že jsem tě překřtila na Luciandu.

Kari
545 příspěvků 08.09.04 10:04
Góvinda

Lucianko, dobře vaří v indické vegetariánské restauraci Góvinda na Praze 1, v Soukenické ulici. Když půjdeš z náměstí Republiky, přes silnici navazuje na Dlouhou ul. Ale je to spíš vegetariánská jídelna, chodí se k pultu a na nerezový tác Ti naservírují polévku, salát, hlavní jídlo, vše za dobré ceny a velké porce. Otevírací doba je bohužel jen do 17:30. Na stolech je ve džbáncích volně přístupná voda s citrónem a je tam velmi příjemné prostředí. Dole prodávají různé halvy a jiné nepečené dezerty, které jsou naprosto jedinečné. Možno si tam nakoupit i jídlo domů. Vřele doporučuji.

Labužník lucian.ka02
841 příspěvků 08.09.04 10:59
Kari, děkuji

je fakt, že o Góvindě jsem už slyšela a hlavně dobroty od Hare Krišna (je to správné spojení, že?) jsem ochutnávala na různých letních festivalech a jsou opravdu skvostné! Díky moc, není to sice to pravé, co stále hledám, ale netušila jsem, že mají obchod s jídelnou i v Praze, tak to 100% někdy zkusím ***

Kari
545 příspěvků 08.09.04 11:23
Lucianko,

rádo se stalo, škoda že jsem ti nepomohla v tom, co hledáš. Našla jsem na netu akorát tenhle seznam , z něhož znám jen některé čajovny. Tak to jedině zkoušet podle adres. Docela by mě taky nějaká dobrá veg. restaurace zajímala. Je to fajn v Óm centru na Žižkově, ale převládají tam čapátí s různými náplněmi, takže výběr vegetariánských jídel nijak zvláštní.. Nic jiného Ti bohužel neporadím Hezký den!

Kari
545 příspěvků 08.09.04 11:47
Pardon,

chybička se vloudila, tak teď už by ten odkaz měl být správně

brouk
46 příspěvků 15.11.04 12:12
...

na www.vegetarian.cz je seznam vegetarianskych restauraci, tak tam mrkni, je jich v Praze dost :-)

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz