Velká Bíteš

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

penda
4752 příspěvků 12.08.04 22:11
Velká Bíteš

koukala jsem, že tu chybí odkaz na bezva restauraci U Raušů …doporučuji…

Reakce:

Papaja 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.04 14:49
Souhlasím s pendou...

…rodiče se tam vždy stavují, když jezdí na jaře a na podzim na dovolenou a pokaždé pějí oslavné ódy…

Papaja 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.04 14:49
Souhlasím s pendou...

…rodiče se tam vždy stavují, když jezdí na jaře a na podzim na dovolenou a pokaždé pějí oslavné ódy…

penda
4752 příspěvků 22.05.07 11:37
Stavovali jsme se tam včera ...

… v čase oběda, opět bez chybičky - vynikající gulášová polévka se slaným čerstvým pečivem, které je připraveno již na stole, kuřecí rizoto, zelný salát, bůček, zelí, knedlíky - bašta, bez připomínek, navíc velmi rychlá a příjemná obsluha!

Labužník handula02
634 příspěvků 22.05.07 12:13
Mňam...

Také jsem tam jednou jedla ( doporučoval mi je kolega při cestě do Brna ) a bylo to fakt úžasné, výborné!!!! Chodí tam i naši zpěváci a herci, jejich podpisy jsou na stěnách - alespoň to tak bylo před 3 lety.

penda
4752 příspěvků 27.07.10 19:28
česko-slovenský oběd

Vzala jsem na oběd k Raušům Elu s rodinou, když tady byli předminulý víkend na dovolené … opět byl na jedničku s hvězdičkou. :)

Alis
2617 příspěvků 29.07.10 13:59
Jejich stránky...

… jsou trochu chaotické, například jídelní lístek jsem zatím neobjevila. Kromě skladby jídelníčku by mě zajímaly například ceny… Můžete někdo prosím uvést aspoň rámcově?

Díky A.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz