La Trattoria T

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jenofefa
1315 příspěvků 08.08.04 16:55
La Trattoria T

V sobotu jsme zahájili dovolenou výletem do Prachovských skal a cestou zpátky jsme se zastavili v pizzerii - trattorii, o které jsem již dávno slyšela jen to nejlepší - La Trattoria T v Horních Počernicích, Náchodská 868. Pizza byla jako v Itálii - tenké těsto pečené v originál peci, obsluha vzorná, ceny přiměřené. Espresso malé, plné pěny, všechno jak má být. Pověst nelhala. Podívejte se na jejich webové stránky, všechno uvidíte.

Reakce:
Jenofefa
1315 příspěvků 08.08.04 18:02
Omluvte mne, nějak se to nepovedlo

odkaz nefunguje, nevím proč, webové stránky jsou www.turbanti.cz

penda
4752 příspěvků 08.08.04 20:44
Jenoféfko,

zapomněla jsi jen za http: doplnit dvě lomítka, to se stane i zkušenému, nic si z toho nedělej…:-))…a díky za tip

ajta
590 příspěvků 26.08.04 21:07
mohu jen potvrdit a vřele doporučit...

mohu jen potvrdit Jenoféfčino doporučení… snad jen doplním, že tento podnik je svou kuchyní známý a tak vřele doporučuji rezervaci v čase jídla… jinak si budete muset asi vystát frontu na uvolněný stůl…

ajta
590 příspěvků 09.06.05 22:10
tak jsem objevila...

tak jsem objevila novou vynikající italskou restauraci v Brandýse nad Labem - přímo na zámku… a ejhle, je to pobočka tady zmiňované La Trattoria Turbanti
jídlo bylo vynikající (kdo ale bude hledat na jídelním lístku pizzu, bude zklamán - není to pizzerie), prostory bývalé zámecké kuchyně jsou příjemně zařízené, k dispozici je i terasa s výhledem na řeku…
jediné, co bych jim asi měla vytknout je málo personálu na tak rozlehlé prostory… ale doufám, že je to jen „dětská nemoc“ nově vzniklé restaurace…

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz