Tupperware

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Agatta
81 příspěvků 03.03.04 16:08
Tupperware

Co si myslíte o tomto nádobí?

Reklama

Reklama

Reakce:

Pampeliska191
1075 příspěvků 03.03.04 20:34
Agatto

Ja sice toto nadobi nemam, ale prave minuly tyden jsem byla v Nemecku kde toto nadobi nabizeli, tak jsem jen koukla. Nabizeli hodne plastikove nadobi a silikonove, ale samozrejme, ze za nekolikanasobnou cenu, protoze je to znackove zbozi. Bylo mi receno, ze na vsechno je celozivotni zaruka. Takze pokud zakaznik objevi nejakou zavadu, tak oni poslou nove. Nevim, ale ja vsemu hned neuverim, dokud se sama nepresvedcim. Ja kdyz planuji koupit nejake nadobi, vzdy si nejdrive koupim jeden kus a vyzkousim a teprve se rozhodnu. Snad nekdo z labuzniku Ti poradi.
Moc Ti Agatto preji, at se rozhodnes spravne, aby jsi byla spokojena. Pak se nam urcite pochlub a mozna poradis i nam.

Agatta
81 příspěvků 05.03.04 07:31
Pampeliško

Včera jsem si objednala plastovou konvici a 2 kelímky. Jsem na to sama zvědavá. (celkem 500,–)
(jedna známá má tahle kelímky už 8 let, děti prý do nich kousaly, a po těch letech se nedají rozpoznat od nových). No uvídím a napíšu.a

Labužník katuska02
11 příspěvků 05.03.04 14:27
Ahoj Agatto

Uz ziju 4 roky v Nemecku a tady tim hospodynky jen zijou. Par kousku mam a jsem nadsena. Tady jsou i Tuperparty, ale to me prijde prehnany. Ty veci jsou fakt dost drahy ale z vlastni zkusenosti vim ze fakt vydrzi. Moje nejoblibenejsi jsou misy na salaty s poklopem a prenosny"zvon"na dorty s uchem. Prikupuju si pomalu a podle penez dalsi vecicky a dovybavuju si kuchyn, takhle uz nekolik mesicu dovybavuju skrin se sypkyma surovinama peknyma nadobama na mouku, cukr, spagety, koreni,…navic jsou k tomu prehledny nalepky. Jinak Tupper moc doporucuju, ale nesmi se to prehanet.
Pa a plno radosti s hrnickama a konvici(zatim)
Katuska

Mapolis
2 příspěvky 08.03.04 17:36
...

Nádobí mám a hodně používám,i když některé již není nejnovější,není to poznat.Např.bez mísy na kynutí nedám ani ránu.
Soustavně dokupuji a doporučuji dál.

úča Alča  20.04.04 10:07
...

Nazdar Agáto!! Také jsem moc nevěřila plastikovým nádobkám. Od té doby, co je mám a co jsem se byla podívat ve středisku ve Zlíně nedám na ně dopusti. Dokud jsem je neměla - nepotřebovala jsem je. Ale teď je všechny nutně potřebuji a pracuji s nimi. Dokonce jsem přesvědčila i svoji máti, aby vše, co dává do lednice, přeexpedovala do krabiček. A mísa na kynutí je vynikající. Jsem nyní poradkyní a hrozně se mi to líbí. Podívej se příští týden na nabídku na WWW.TUPPERWARE.cz - bude nová nabídka pod názvem Ledové osvěžení. Určitě se Ti bude líbit. Ozvi se. Zdraví všechny příznivce „TUPPRU“ megera Alča

esmeralda
4813 příspěvků 21.04.04 00:01
...

Ze všech článků soudím že se kvalita Tupperware za posledních třicet let vylepšila. Zkusila jsem to a po čase nádoby páchly po jídle které se v tom skladovalo. Myslím si že je to předražený kus plastiku. Já nedám dopustit na keramiku a sklo. I třicetiletá skleněná mísa po ničem nepáchne.

Agatta
81 příspěvků 21.04.04 13:27
...

Z kelímkama a s konvicí jsem spokojená.
Chtěla bych si koupit „zdobičku“ (na dorty, krémy, šlehačku).
Ale taky mi tohle nádobí přijde předražené. Je mi 23 let,a peníze nemůžu investovat jen do nádobí).
Je to opravdu jenom plast.(kelímky koupíte v Kauflandu za dvacku). Akorát to asi vydrží na věky neponičené. No jsem sama zvědavá, zatím jsme jen sami dva(já a moje .
Vadí mi trošku lidi, co žijí jen Tupervárem,hihihi
viz. těsto poznám když je nakynuléé i bez tupperware.
Mějte se všichni moc hezky a jsem zvědavá co bude v té nové nabídce (to ledové osvěžení mě zajímá)
PS: Ale v celku je to pěkné nádobíčko.

Eleeen
1127 příspěvků 09.06.04 11:43
...

Moje první zkušenost s Tupperware nebyla nejlepší, ale některé výrobky se mi tam líbí. S krabičkama souhlasím.
Ohledně „zasmrádání“: paní poradkyně Tupperware mi říkala, že se každý plast musí napřed řádně opláchnout ve studené vodě a pak teprve v teplé a v saponátu. A řekla to, aniž bych se na to ptala, tak jsem si to zafixovala při vzpomínce na tuto diskuzi.
Já jsem naštěstí potkala docela dobrou poradkyni, která nevnucovala nikomu nic, netvrdila, že svět je jen Tupperware a ani nebyla překvapená, že si někdo neobjednal. Ono to asi záleží na člověku, no ne?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Jarmark

bazar, oblečení, hand made
www.jarmark.cz