Kaviár? - Znovu, tentokrát s dotazem.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pilka
113 příspěvků 03.03.04 11:17
Kaviár? - Znovu, tentokrát s dotazem.

Milí labužníci, tentokrát asi Vy, kteří žijete trvale v Čechách. Poradíte mi, kde bych koupila pravý a správný nefalšovaný černý kaviár (ten z bělugy apod.), nemám tedy na mysli lososový červený. Ten už máme vyzkoušený. Manžel bude mít narozeniny a kaviár „může“. Tak jsem myslela výjimečně, ale nevím, kde shánět.
Existuje dnes v Praze nějaká prodejna, kde seženu a uvidím opravdové lahůdky? Tak jak ještě nedávno bylo u Rotta (i když proti původnímu zaměření tohoto domu), nebo bývávalo i v suterénu Kotvy? Mám na mysli leccos - pří:,–(y, koření, sýry, těstoviny, čaje, káva, cukrovinky?
Prosím poraďte.
Pěkný den přeje a děkuje za případné rady Pilka

Reklama

Reklama

Reakce:

penda
4752 příspěvků 06.03.04 13:29
Pilko,

nejsem sice Pražanda, ale v Praze existuje firma C.I.P.A., která dodává veškerý sortiment pro gastronomii a má v Praze i prodejnu Cash & Carry. Není mi ale známo, zda v ní může nakoupit i obyčejný smrtelník (tím myslím člověka, který nemá s gastronomií nic společného). Veškeré informace naleznete na www . Kaviár mají určitě, nejen BELUGU, ale i OSIETRU a SEVRUGU. (2200,– 1700,– 1400,– /kus=56 g.
Kontakt na prodejnu:
Hořejší nábřeží 368/II
150 00 Praha 5 Česká republika
TEL.: +420 257 316 601
FAX: +420 257 316 659
E-MAIL: cipa@cipa-gastro.cz

PROVOZNÍ DOBA:
Po 8:00 - 19:00 Út 8:00 - 19:00
St 8:00 - 19:00 Čt 8:00 - 19:00
Pá 8:00 - 19:00
So 9:00 - 17:30
Ne zavřeno
Zdravím a přeji manželovi dobré pochutnáníčko­. Penda

Pilka
113 příspěvků 10.03.04 14:12
...

Děkuji za radu i pomoc, musím rychle volat a pokud opravdu se smilují i nad naprostým amatérem, budu muset mazat, abych to stihla, začíná to být akutní. Naštěstí nejsme rozhodnuti si kaviárem mazat holinky, tak občas a z lásky (už dlouhodobé, nejsme novomanželé) dopřeju svému štěstí nějakou lahůdku. A pokud mě tam pustí, tak tam zřejmě najdu věci, o kterých se mi ani nesnilo. Pokud to není pro každého, jistě najdu známého „gastronoma“, který mi pomůže.
Ještě jednou díky a měj se moc pěkně.
 Pilka

penda
4752 příspěvků 10.03.04 15:24
Pilko,

preji stesti a dej vedet, jak jsi dopadla, treba dalsi labuznici najdou skvely obchod. C.I.P.A. ma ve svem sortimentu opravdu hodne pochoutek…maji i SUSHI program.

Preji take pekny den a prijd nekdy na chat, je tam spousta spravnych lidicek.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Jarmark

bazar, oblečení, hand made
www.jarmark.cz