Prosba o pomoc.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ivo
1045 příspěvků 09.02.04 18:49
Prosba o pomoc.

Obracím se k nadšeným sběratelům receptů s prosbouo pomoc. Přešel jsem na Win XP a můj program na shromažďování receptů s ním neumí komunikovat. Pokrok prostě nejde zastavit. Mohl by mi někdo doporučit nějakou příjemnou aplikaci pro zaznamenávání receptů? Zatím jsem potkal dva, ale příliš mne nenadchly.
Děkuji a .

Reklama

Reklama

Reakce:

Labužník Sarka
433 příspěvků 10.02.04 00:37
???

My mame taky Win XP a zadny problem nemame.

Jenofefa
1315 příspěvků 12.02.04 19:30
Mám taky problém,

udělala jsem si databázovou kuchařku v Lotusu Approach, ale XP s tím nekomunikují. Tak hledám levnou databázi, se kterou by XP komunikovala. Acces je moc drahý, tak koketuji s 602, která se snad dá stáhnout zadarmo, ale ještě jsem to nedořešila. Upřímně řečeno mi hotový program na sbírání předpisů zatím žádný nevyhovoval.

Jenofefa
1315 příspěvků 12.02.04 19:30
Mám taky problém,

udělala jsem si databázovou kuchařku v Lotusu Approach, ale XP s tím nekomunikují. Tak hledám levnou databázi, se kterou by XP komunikovala. Acces je moc drahý, tak koketuji s 602, která se snad dá stáhnout zadarmo, ale ještě jsem to nedořešila. Upřímně řečeno mi hotový program na sbírání předpisů zatím žádný nevyhovoval.

Ivo
1045 příspěvků 12.02.04 20:04
Drahé dámy ...

…děkuji za reakci. Šárko, zřejmě jsem měl větší smůlu na výběr software. Jenoféfo, závidím Ti, že máš čas a schopnosti si sama naprogramovat nějakou aplikaci. Konstatováním, že Ti žádný z hotových programů nevyhovují, mi hovoříš z duše. Stáhnul jsem si tři a ani jeden neuměl rozlišovat více jak dle jednoho klíče. Kdyby jsi měla nějakou inspiraci a potřebovala nějakým způsobem „helfnout“, tak jsem k dispozici. Můj známý měl ještě nedávno vyrobený nádherný kuchařský prográmek, nad kterým strávil několik měsíců. Při údržbě computeru, kdy měl vyjmutý „hard“, mu ten vyklouzl z ruky, spadl na hranu ocelových kamen a bylo po všem. Tak snad někdy příště.

Pockmat
35 příspěvků 17.02.04 17:57
Win XP

Zdravim, tez mam Win Xp Prof. a zadne problemy nemam. Je sice pravda, ze v tomto Windows jsou nejake funkce jinak, ale vse se da prepnout, tak jak jste zvykli! Teda skoro vse. Z prvu jsem take neco dlouho hledal, ale cas je cvik! Chce to jen trpelivost a musim opravdu rici, ze se Microsoftu tento Windows konecne povedl! Uz ho mam dlouho a jeste me nespadl a nepovedlo se me ho jeste znicit! Zatimco Windows 98SE me by uz v tutu dobu jiz nefungoval!
Textovy editor mohu doporucit Word 2003 nebo nejaky jiny kancelarsky balik.
Ale jinak zkuste hledat nejaky programek na zapisovani receptu na www.stahuj.cz , myslim ,ze jsem tam neco podobneho videl!
Hodne uspechu s Windows!

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Jarmark

bazar, oblečení, hand made
www.jarmark.cz