Hubnete a máte chuť na sladké?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sněhurka
446 příspěvků 06.02.04 21:14
Hubnete a máte chuť na sladké?

Mějte pevnou vůli a své chutě ošiďte úplně jednoduše:
kupte si dětskou ovocnou zubní pastu a když budete mít chuť na sladké, vyčistěte si s ní zuby.
Snad vám to pomůže dodržet své předsevzetí. A kromě toho uděláte něco pro zdraví.

Reklama

Reklama

Reakce:

barbaanek
99 příspěvků 25.02.04 15:33
...

Musim uznat, ze jsem vymyslela spoustu figlu, ale tohle me nenapadlo dekuji

barbaanek
99 příspěvků 25.02.04 15:33
...

Musim uznat, ze jsem vymyslela spoustu figlu, ale tohle me nenapadlo dekuji

Kroketka
15 příspěvků 26.02.04 11:59
To se vám to radí ...

A co poradíte chudákovi,jako jsem já,který sladké nemusí,ale ulítává na slaném ????

Eja
3753 příspěvků 26.02.04 13:08
Kroketko,

jsi můj člověk, ze sladkostí mám nejradši kyselé okurky. Já mám vyzkoušené, když je nejhůř a začnou mne škrtit džíny, mísu dobrého dost okořeněného míchaného salátu " co dům dal" v lednici. Když mám na něco chuť, tak lžíči a jdu na to. Jen se mi občas stane, že přinesu domů dobrý čerstvý voňavý chleba, no a to je pak konec, protože sice jím salát, ale k tomu zakousnu bez problémů dva krajičky chleba- sice suché, ale taky jsou to kalorie.

pepicek
1309 příspěvků 26.02.04 19:57
Kroketka

já jsem onehdy četl desatero zaháněčů žravosti a na prvním místě právě na slané byly olivy … u mě to funguje, místo pytlíku chipsů mísu oliv

1irena
591 příspěvků 26.02.04 22:26
Pepíčku

kde jsou ty zaháněče žravosti napsané? Já můžu sladké(to možná víc), slané, kyselé, prostě všechno. Mně by snad museli zašít pusu.

Pampeliska191
1075 příspěvků 27.02.04 18:56
Ireno

Podle meho nazoru bychom nesmeli nikdo koukat na Labuznika. Ale kdyz tam mame tolik dobrotek-ach jo. Ja uz si taky prestavam verit, ze splnim ten muj novorocni zavazek (do cervence 10 kg dolu). Ono to jde, ale kdyz Labuznik ma tolik dobrotek a stavaji se z nas zavislaci a......

Kroketka
15 příspěvků 04.03.04 17:31
Pepicku ...

Opravdu patří olivy mezi „zaháněče“ ???
Olivy přímo zbožňuju,ale myslela jsem si,že jsou hodně kalorické …

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz