Sraz U Fleků

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

penda
4752 příspěvků 06.08.06 21:06
Sraz U Fleků

Zítra od devíti hodin (9.00) budu sedět s karmínkem a habánětem U Fleků. Budeme tam jen po tu dobu, co karmínek zvládne tři piva (jeho rituál při příjezdu do stověžaté ;o)) ). Poté se přemístíme neznámo kam. Pokud budete mít někdo z pražských či Prahou projíždějících zájem se s námi poznat, dojděte. ;o) Karmínek přijíždí v 8.38 do Prahy (střed), kdybychom se náhodou opozdili o nějakou tu minutku, mějte strpení, budeme na cestě… poznávací znamení - česky mluvící zákazníci, pivo na stole, můj dlouhý černý culík (ohon), růžové, žluté nebo černé sluneční brýle na hlavě (mé hlavě), dva břichatí labužníci (karmínek a habáně) ;o))))

Reklama

Reklama

Reakce:

Eja
3826 příspěvků 06.08.06 22:26
V pondělí dopoledne

jsem teda fakt v práci, Ty máš nápady.

esmeralda
4813 příspěvků 06.08.06 22:51
Sraz U Fleků

Tentokrát to asi už nestihnu.
Doufám že budete mít podobný nápad tak za dva měsíce.

penda
4752 příspěvků 06.08.06 23:12
Ejo,

jestli to stihnu, navštívím Tě v práci, už jsem si opsala číslo pavilonu i telefonu. ;o))

penda
4752 příspěvků 06.08.06 23:13
Esme,

pošlu Ti na sebe mobil soukromou poštou, jakmile budeš vědět, kdy a na jak dlouho budeš pobývat v Praze, ozvi se, určitě přijedu. ;o))

penda
4752 příspěvků 07.08.06 18:19
Sešli jsme se ve čtyřech ...

karmínek, neftis a já s habánětem. Pivo u Fleků bylo výborné (hydrauliku, neposlechla jsem Tě, opila jsem se, ale jen kapinku ;o))) ) Když nás neftis opustila, šli jsme na kafe do kavárny na Vyšehrad (já si dala ruskou horkou čokoládu) a odtud jsme si udělali exkurzi Vyšehradu. Skončili jsme v hospůdce Na Klikovce. Tam jsme poobědvali (chilli guláš, mísu s překvapením a kuřecí řízek plněný nivou a krabím masem).
Bylo to moc prima, fotky uveřejním v deníčku.

Eja
3826 příspěvků 08.08.06 07:34
Vladko,

hehe - „jestli to stihnu“

penda
4752 příspěvků 08.08.06 11:55
Ejí,

jsem tu ještě do neděle, písni mi, jak sloužíš a já se určitě stavím. Klidně i v noci, aspoň na sebe budeme mít víc času. ;o)) Včera se to tak nějak vůbec nestíhalo … ;o))
A pokud to vyjde, ve středu (zítra) bychom se mohli večer sejít ve větším počtu, jen čekám, až se Kari ozve a udá místo a čas. Papa…

penda
4752 příspěvků 23.08.06 15:25
Posílám důkaz, ...

… že se sraz opravdu konal. Nevyžádala jsem si povolení od zúčastněných k zveřejnění, doufám, že se na mě za to nebudou zlobit a že si při nejbližší příležitosti sraz zopakujeme ;o)) A kdo nás nezná, může hádat, kdo je kdo … ;o)

01

02

03

04Zbývající fotky od Fleků časem uveřejním v deníčku, pokud si to tedy ještě nerozmyslím …

karminek
757 příspěvků 23.08.06 23:45
sraz u FLEKů

byl skvělý,seznámil jsem se s lidmi se kterými si určitě mám co říci.
Dokonce jsem si při té příležitosti doplnil svou účast na památných nístech „Země České“.Vyšehrad mě vskutku ohromil(Vladka jistě ráda potvrdí) a strávený čas s těmito přáteli jsem si užil.Děkuji jim za něj a doufám že se setkám i s někým dalším z vás.
děkuji KARMINEK

penda
4752 příspěvků 29.08.06 15:18
Karmínku,

Vyšehrad už je v deníčku…;o)) Jsem ráda, že se Ti to líbilo stejně jako mně.

Protože mne ta tvrdá realita doma už nebaví, vyrážím zítra opět do Prahy, sice jen na pár dní, ale už se těším. Rendi, počítej se mnou, že se Ti ozvu a jestli budeš v práci, stavíme se zase někam na polední siestu, jo???? Habáně na mě nebude mít čas, tak se budu po Praze toulat sama. Jestli se budete chtít někdo přidat k nám, ozvěte se, určitě dřív jak v pátek večer domu nepojedu. ;o))

neftis
28 příspěvků 29.08.06 18:50
...Ježíši Vlaďko...

no už se nemůžu dočkat!!! Jsem po krátké, ale devastující dovolené , tak si ráda zrelaxuju mysl. V práci jsem, těším se a zdravím Habáně a Jáju, pro kterého mám ještě jeden malý příspěvek ze Zemí Českých…pa Renda.

neftis
28 příspěvků 29.08.06 18:54
...a Karmínku,

samozřejmě srdečně zdravím i Tebe!!

karminek
757 příspěvků 02.09.06 11:54
...

zdravím Neftis i ostatní

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz