Mám Roombu SE už rok

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
PepaVt
2 příspěvky 30.07.06 12:20
Mám Roombu SE už rok

Jsem s Roombíkem, jak mu doma všichni s láskou říkáme spokojen. Za ten rok jsem náš starý vysavač držel v ruce pouze třikrát. Ráno ho položím do prostřed místnosti, rozhlédnu se, jestli někde neleží něco, co by mu vadilo (šňůrky, klacíky od dětí). Pokud něco přehlédnu, nic se neděje, když se do něčeho Roombík zamotá, tak se prostě zastaví. Když přijdu z práce je perfektně povysáváno (i v rozích ) a Roombík je nabitý a zaparkovaný pod pohovkou. Jako každá věc i tato má své „ale“: 1. Dělá docela rámus (ale stejně ho pouštím, když nejsem doma ) 2. Asi po druhém, až třetím úklidu musím vysypat smetí (to jde snadno a rychle) 3. Nejhorší práce nastává asi po 6. až 10. úklidu - dostat z kartáčů dlouhé vlasy a vyčistit optická čidla a vysávací cesty od prachu (3-5 min.) Přesto se už ke klasickému vysavači nikdy nevrátím! Nevím kolik Roombík podražil za ten rok, já ho měl za 12 000 asi by mi stačil i základní model vloni za necelých 9000 Kč. Ta investice stála za to.

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz