S.O.S majonéza

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jantar
170 příspěvků 15.12.04 19:46
S.O.S majonéza

Prosím o pomoc
sem se ted snažil vyrobit majonézu …
2 pokusy..
jeden i s olivovym olejem.........

http://www.labuznik.com/recipe.php?…

ale ouha furt to netuhne… mám jen žlutou tekutinu…
SOS

Reakce:
esmeralda
4813 příspěvků 15.12.04 21:36
SOS majonéza, Jantare.

Tady se podívej. Ještě jsem ji nezkazila. A dělám ji přes třicet let.

Málek Jaroslav
2 příspěvky 02.05.19 15:02
Co dělám špatně?

Objevil jsem recept výroby majonézy tyčovým mixérem. Opravdu úžasný nemusím se ničeho bát… Vyzkousel jsem a super! Opravdu za 30 sekund hotovo. S velikou slávou jsem to ukazal svojí mamince u ní doma a také se to povedlo bez problémů. A protože manželka to dělá po staru metličkou, chtěl jsem zamachrovat „ukaž takhle se to dělá a máš to hned“ a v nádobě se mi jen rozslehal žloutek v oleji a majonéza ne a né. Zničil jsem takto asi 20 vajec a nějakou tu lahev oleje a bez úspěchu. Vyzkoušel jsem varianty studený, teplý, kombinace… a stále bez úspěchu. Je možné že mohou být například stará vejce, nebo olej, nebo co já vím? Vše se zdálo nezkažené a přesto mám jen litry břečky kterou je mi líto vylít, chtěl jsem přidat do další várky az se to konečně jednou zas povede, ale už mám strach to zkoušet dál. Kdyby se mi to dvakrát nepovedlo, nevěřil bych že je to možné takto jednoduše vyrobit. Poradí někdo? Máte podobnou zkušenost? A co se dá dělat s tou břečkou olejovou?

Málek Jaroslav
2 příspěvky 02.05.19 15:04

Neumím to.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz