Slaný dort

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Labužník Anďa03
11 příspěvků 30.08.05 20:33
Slaný dort

Ahoj labužníci,
kamarádka mě poprosila, abch jí upekla k narozeninám slaný dort. Určitou představu sice mám, ale ráda bych si nechala poradit od někoho zkušenějšího. Děláte ho někdo, prosím?

Reklama

Reklama

Reakce:

DanaJ
1136 příspěvků 31.08.05 13:59
U

diskuse na toto téma je v: Začínáme od píky…

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.05 14:28
Slaný dort - DanoJ!

Když ta původní diskuze je v Začínáme od píky, víš?

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.05 14:29
Jo, promiň,

já myslel, že říkáš, že je diskuze v …

esmeralda
4813 příspěvků 01.09.05 00:21
Slaný dort

Můj přítel dělával pro svého syna (který také o sladké nestál) dort z aspiku. Na rybím trhu koupil čerstvé (na tento dort musí být opravu čerstvé) mořské potvory. Ty, které bylo třeba, uvařil a pak jen postupně skládal a zalíval aspikem. Moc hezky to vypadá v bábovkové formě. Po ztuhnutí vyklopil a ozdobil neslazenou šlehačkou, olivami, růžemi z kápií, petrželkou atd…

Lassienka
409 příspěvků 01.09.05 12:38
Ando,

pokud chceš něco, do bude dortově i vypadat, kup dvě listová těsta, natenko je rozválej a pomocí rozvírací dortové formy vykroj z těsta tři kola, posol se, hustě posyp sýrem a dej upéct. Na náplně pak můžeš smíchat šunkovou pěnu s máslem, nivu s tvarohem a máslem, vajíčka s rybičkami a máslem, prostě co kdo rád a tím to promazat. A nahoru ze slaných krémů prostě nastříkáš ozdoby… Lass

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz