sirup

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Wolfg
583 příspěvků 17.07.10 22:59
sirup

Ondyno si tu někdo posteskla, jak chutnal sirup na lívanco-plackoidní výtvory. Těch povzdechů je tady přehršel a většinou se řeší sháněním a koupí. Výrobci si z nás dělají srandu, nabízejí primitivní produkty a neví, kam by ceny šroubovali. A to nemáme zapotřebí. Ke všemu ještě, všechno, co bychom rádi, koupit nelze. Nedalo mi to. I prostudovav stařičkou literaturu, zakoupil dvacet kil cukru a zapatlal jsem si laborku náramně. Nikoli marně. Postupně, jak příroda tvořila, vzniklo dílo lipové, meduňkové, mátové, jahodové, višňové, rybízové, limetkové. Výroba je zcela jednoduchá a protože skutečně vzniká fruktóza s glukózou, tedy přírodní a dobře stravitelné cukry, které mají trochu zvláštní a dobré účinky v gastronomii, za pokus to rozhodně stojí. Použití sirupů je široké, takový superhustý topping na kdeco, nemá mnoho chyb. Je mi trochu trapné uveřejňovat tak jednoduchý recept, pokud tu jsou, upozorněte na ně. Dík

Reklama

Reklama

Reakce:

Alice_G
505 příspěvků 18.07.10 00:09
Wolfg,

já zatím kutila jen citronový, nebuď krkoun a recepty přidej.
 AG

babi
6360 příspěvků 18.07.10 01:35
Wolfgang,

pridavam se prosim, pokud nepotrebuji laborator ;)

babi

bedla 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.10 06:27
Sirup

Wolfg-přimlouvám se taky, kdo nic nedělá - nic nezkazí … díky.

Wolfg
583 příspěvků 18.07.10 09:42
Ještě řekni Krkovička, AG

Musím se mrknout, zda mi nebydlíš pod postelí, že mě tak znáš :-). Obávám se, že až si ostatní přečtou, jakobych slyšel: nóó jóó, tóódle, dávám do zavženíhodných. Dám do kupy zápisky a pokusím se napsat ucelené povídání. Žádných zvláštních zařízení netřeba, zcela postačí odložený gamma nůž a slabší laser :-))

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz