Tvaroh s ořechy od Pilos

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

glama 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.10 16:03
Tvaroh s ořechy od Pilos

Tedy lidi.....to je vám ale taková dobrota!!!! Kdybych se nestyděla, slupla bych celý kelímek na posezení…
Tvaroh není hladce umixovaný, ale naopak takový hrudkovitý. Výrazná chuť ořechů, nepřeslazené. Neskutečně dobré!!!
Opravdu vřele doporučuji
Další varianty jsou Vanilkový a slané S cibulí a česnekem, S Pažitkou a Smetanový
Ty jsem ještě ale neochutnala, vždycky skončím u Ořechového. Ten také vždy z platíčka zmizí jako první…
Nevím, jestli se prodává i jinde, já kupuji v Lidlu..
Doporučuji!

Reakce:

iva 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.10 23:09
Pilos

je jedna z privátních značek Lidlu. Skutečného výrobce zjistíš podle číselného kódu, který je umístěn v ležatém oválu spolu se zemí původu.

midla
266 příspěvků 14.07.10 09:04
Tvaroh

Máš pravdu glamo. Můj muž se nestydí a celý kelímek sní na posezení. Ten smetanový není nic moc, alespoň já jsem čekala něco jiného. Kupovala jsem v Lidlu specielně i Piloský tvaroh ve větším kelímku (myslím 1/2 kg). Ten byl jemný, naopak našlehaný a moc nám chutnal. Dal se výborně použít místo Lučiny. Bohužel zmizel, už ho tam nemají.

glama 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.07.10 11:15
A ještě jeden Pilos...

Velký smetanový jogurt od téhož výrobce - nápis vypadá trochu řecky… Byl naprosto vynikající, pevný, smetanový, s horní vrstvou typickou a vlastní pravým jogurtům. (Sorry, ale jsem alergická na ty umělohmotné a chemické rádobytakyjogurty ala Danone a.spol)

Taanka
107 příspěvků 14.07.10 19:54
...

Mockrat jsem ho videla, ale nikdy jeste nekoupila.. vim ze bych na nem mela zavislost :o) orechy si nedokazu odpustit v jakymkoliv mnozstvi a tyhle kombinaci bych asi neodolala:)

gaburiatko
739 příspěvků 08.08.10 12:31
Mnaaaaam

Glama, to si sem nemala davat :( Ja som si kupila a cely kelimok som zjedla s brachom na posedenie. Ja som k tomu kusala rozok a bracho hned bezal od nas do Lidlu, aby kupil jeden kyblik priatelke :) No a ja sa tam zasa zajtra idem pobrat a kupit si aspon 2 do zasoby. Veeeelmi prijemna zmena na ranajky :) Konecne nova chut, ktora potesila moje chutove bunky :)

glama 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.10 23:36
Tak jsem...

si dala ten s cibulí a česnekem…
Byl opravdu moc dobrý…ale… normální…tu chuť prostě znám z jiných výrobků..
Ale ten ořechový!!! Ten je naprosto nedostižný a úžasný… Také vždycky mizí z platíček jako první a zůstávají po něm jen díry v kartonu :lol:

dag
539 příspěvků 25.09.10 22:37

Děkuji za upozornění

glama 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.10 17:01
Dnes...

…manžel přinesl Ananasový…
Pěkně jsem se šklebila, protože obvykle ovocné příchuti moc ráda nemám. Jojo, byl aktivní…když prý ořechový neměli..
Tak jsem ho před chviličkou s nedůvěrou otevřela..
Je VYNIKAJÍCÍ!
Nejúžasnější je, že nechutná po tom „umělém“ ananasu, ale mám skutečně pocit, že je v něm nakrájen čerstvý!!
A je ho tam dost… :wink:
Doporučuji!!!
:mrgreen:

PS. Výrobce je SK - Slovensko..

neverest
2 příspěvky 22.01.12 19:29

Pilos je privátní značka ve vlastnictví firmy Lidl. Většina mléčných výrobků se vyrábí v Polsku, podle přímého zadání Lidlu, tj. cena dolů a kvalita ještě víc dolů.
Lidl (stejně jako Kaufland a ostatní „diskontní“ obchody) má zhruba 20% sortimentu od značkových výrobců (Coca Cola, Stock Plzeň,…). Tento sortiment prodává s minimální marží, aby vzbudili dojem, že všechno zboží prodávají s malými maržemi. Zbývajících 80% sortimentu jsou „značky“, které nikdo jiný v ČR neprodává. Ani nemůže, protože tyto „značky“ vlastní Lidl. Tento ostatní sortiment má ceny nižší, než skutečné značky, ale pořád na nich má Lidl obrovské marže, protože kvalita je zoufale nízká. Takže tváří se jako hodní podnikatelé, ale rejžujou jako o život na prodeji šuntů.

gaburiatko
739 příspěvků 25.02.12 20:07
mnam

Ano, toto je velmi chutny vyrobok :) Nejedla som ho vyse roka a pol, ale tesi ma, ze je stale dobry. Akosi som nan zabudla, dakujem za pripomenutie. Ale problem je, ze tiez po otvoreni chodim vyjedat :) az ho zjem cely :)
Obcas som ho natrela aj do palaciniek, taka rychlovka :)

alena45
588 příspěvků 29.02.12 08:39

tiež akosi tuším,že nebude všetko v poriadku, ale aj tak tam občas nakupujem. Najnovšie v Lidli kupujem veľký biely jogurt tradičný s písmenami, ktoré sa podobajú na grécke. Je vynikajúcej chuti. Aj cena je výborná. Pridám si svoj džem, ovsené vločky a to sú moje víkendové raňajky.
A na druhej strane tie značkové výrobky - nepotrebujem kupovať značkové výrobky, kde im za dve lyžičky jogurtu zaplatím niekoľkoročné reklamy, ktoré sa ukážu po čase ako podvod. Sú presladené a umelé a pripadajú mi ako jednohubkové ochutnávky. Radšej si kúpim zvolenský alebo bánovecký jogurt, sú výborné a aj porcia je akurát.

alena45
588 příspěvků 29.02.12 08:40

no vidím, že Glama ho tu už popísala. A presne.

tereza.mlckova
2 příspěvky 10.10.15 00:01
pilos

S výrobky této značky mám zaítm jen dobrou zkušennost, ostatně jako s dalšíma věcmama co nakupuji, když jdu do Lídla.

RitaKa
22 příspěvků 15.10.15 15:37

Nevíte, čím je ten ořechový tvaroh doslazovaný? mám pocit, že by měl být s medem, ale nějak o tom dost pochybuji :D

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz