SCD dieta

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pampeliska
7 příspěvků 03.05.14 17:47
SCD dieta

Dobrý den. Máte někdo zkušenosti s SCD dietou? Ráda bych uvitala nějaký recept při teto dietě. Děkuji

Reakce:

birkana
1674 příspěvků 04.05.14 13:20
Specific carbohydrate diet

Podstatou této diety je vyloučení složitých sacharidů z přijímané potravy. :think:

Po zadání hesla do vyhledávače se mi otevřela spousta stránek zabývajících se SCD dietou (vč. zdravotních doporučení a receptů). Nebudu je zde opisovat, stačí jen zagůglit. :mavam:

Morčecí paní
6 příspěvků 04.08.14 22:33
Našli moji rádcové?

Dobrý den, vyzkoušela jste to? Zajímaly by mě Vaše postřehy
:kytka:

Pampeliska
7 příspěvků 05.08.14 15:57
Rádcové

Zhruba to prostudované mám. Taky jsem několik receptů již vyzkoušela. Moji blízcí si tuto dietu chváli. Jenže je to dost pracné a taky finančně náročné. Ale pro lidi, kteří maji dost zdravotních poblémů, je to podle mne bezvadné. Co by člověk neudělal, když jsou zdravotní problémy :mavam:

Pampeliska
7 příspěvků 05.08.14 16:01
Specific carbohydrate diet

Birkana. Moc děkuji za odkaz. Ano znám ty stránky a už jsem je trochu prostudovala. Chtěla jsem jsem se s někým vzájemně podělit o nové recepty, nebo o výměnu vyzkoušených receptů. Pěkný den :mavam:

Morčecí paní
6 příspěvků 05.08.14 16:48

Ano, to je pravda. Moje sestra měla taky závažné zdravotní potíže, takže k vánocům měla jako cukroví vosí hnízda z bezlepkových piškotů, fruktózy, flory s máslovou příchutí… :oops: nebylo to nic moc, ale byla ráda že vůbec aspoň něco může.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz