Rybí příbor

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Papaja 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.07 09:01
Rybí příbor

Ráda bych koupila rybí příbor, ale stačily by mi dva páry. I normálně nejsou tyto příbory moc vidět a když, tak jedině v :,-(ách po šesti.
Poradíte, prosím?
 P.

Reklama

Reklama

Reakce:

buraci
1136 příspěvků 15.11.07 13:05
Hypernova

U nas maji jednotlive rybi pribory v Hypernove. To uz se pripravujes na Morskou kucharku?

Papaja 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.07 13:14
To taky, samozřejmě!

už je sháním přes rok.......ani IKEA, prostě nic. Do Hypernovy jezdíme často.....se mrknu. A nejsou to nějaké „plecháče“?
Díky
 P.

kltko 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.07 13:44
Moravská Třebová

tam vyrábajú príbory najrôznejších druhov a vzorov; až bude cesta okolo, zastav sa vo firemnej predajni

Papaja 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.07 13:54
Kltko, díky...

…a nemají, prosím, webové stránky?
V Moravské Třebové jsem ani nikdy nebyla a v nejbližších letech nepředpokládám „cestu kolem“ (jsem z Kladna)
Díky
 P.

buraci
1136 příspěvků 15.11.07 14:19
Jsou od Toneru

… z Moravske Trebove. Aspon myslim, protoze ty ostatni, co tam maji, jsou od nich. Prodavaji zvlast noze a zvlast vidlicky. Taky o nich uvazuju.

buraci
1136 příspěvků 15.11.07 14:23
Internetovy obchod

… ma Toner na www.toner.cz. Jak vypada, nevim, chteji pred vstupem komplet registraci a to se mi nechtelo .

Bali
1254 příspěvků 15.11.07 15:04
PAPÁJO

a oválnou pánvičku na ryby už máš?
Já mám rybí příbory od Zepteru, ale taky 6.

Papaja 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.07 15:07
Díky všem... Buraci

Se mi také nechtělo se takhle úplně registrovat.....ale nakonec jsem to udělala, je to jediná možnost, jak si vše prohlédnout. A hurá! Mám objednáno.
Děkuji všem za rady, teď už se budu těšit na lístek ve schránce
 P.

kltko 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.07 07:53
...

no, ani do M. Třebovej nakoniec nebolo treba ísť a máš vybrané :o) Osobne som sa tam vyskytol pri jednej služobke a kolegyňa zháňala príbory tak som si kúpil aspoň nôž na syr. Ale robia tam i kravaty (nie v Toneri! :o) ) a to sa zase trochu nudila v predajni kolegyňa ;o)

marmelada
1643 příspěvků 16.11.07 09:47
Bezva!

V Toneru jsem objevila svoje letité příbory, které léty záhadně prořídly (taky vám někdo jí kávové lžičky?). Takže jsem si doobjednala. Tak díky za tip!

iva 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.11.07 10:07
Tak vám pěkně děkuji.....

za odkaz na Toner. Nakoukla jsem, neodolala a zase budu o nějaké korunky lehčí Když ale toho tolik potřebuji

bona
2416 příspěvků 17.11.07 17:26
Marmeládko,

lžičky hážou děti do odpadkového koše společně s kelímky od jogurtů… Lžička pak většinou propadne až na dno…Přišla jsem na to poměrně náhodou, ne že bych se přehrabovala v koši, ale při jednom ze svých kompexně „třídivých“ záchvatů

bona
2416 příspěvků 17.11.07 17:27
oprava

Mělo to být „komplexně“ pochopitelně…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz