Strojek na těstoviny KitchenAid

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Labužník Tobia02
10 příspěvků 30.10.07 14:15
Strojek na těstoviny KitchenAid

Zdravím všechny příznivce čerstvých těstovin :) Také jsme jim propadli a rozhlížíme se po vhodném strojku na těstoviny. Pročetla jsem tedy se zájmem všechny příspěvky a podle fota mě zaujal strojek KitchenAid, ale zatím se mi nepodařilo vypátrat, zda ho v ČR někdo prodává. Na www.kitchenaid.cz ho v nabídce nemají, tak nevím …poradíte? Díky!

Reakce:

buraci
1136 příspěvků 30.10.07 16:22
Kontaktuj prodejce

Urcite ho budou mit v nabidce. Pokud Kitchen Aid jeste nemas, pak si ovsem nejdriv budes muset koupit toho robota a pak k nemu ten patricny nastavec, coz tedy je hoooodne draha legrace (odhaduji okolo 20 000 Kc). Pokud to tedy chces jenom kvuli cerstvym testovinam, tak si kup bud rucni strojek nebo rovnou cerstve testoviny.

hartlova
26 příspěvků 12.03.08 14:43
Robot na těstoviny

Taky jsem zvažovala, jestli ruční strojek nebo robot. Ale jelikož jsem v podstatě nevybavená domácnost s malými dětmi a manžel mi schválil investici do robota, rozhodla jsem se pro robot. O KitchenAid všude všichni básní, ale já nejdřív prolezla eshopy a vzhlédla jsem se v Kenwoodu (navíc mají více nástavců na těstoviny, jestli jsem něco u KitchenAid nepřehlédla), který jsem nakonec i objednala (KMC560). Je fakt, že ten KitchenAid je krásný. No uvidíme, jak bude Kenwood sloužit.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz