bio potraviny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Labužník Ili02
9 příspěvků 01.11.07 11:15
bio potraviny

Pořád pátrám kde sehnat kvalitní biopotraviny za rozumné ceny.V minulých diskusích jsem našla odkaz na bio hovězí,jedinou chybu to má,že teď už si obyč hovězí maso nekoupím.Díky odběru přímo na farmě platím stejně a masíčko je úžasný.Nemáte někdo další tip?Dík

Reklama

Reklama

Reakce:

kltko 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.11.07 08:07
prekvapivo

majú celkom slušný sortiment biopotravín v Tescu (napr. Praha - Eden), a niečo som videl aj v Interspare

Labužník Ili02
9 příspěvků 02.11.07 08:21
...

Dík za radu,ale já myslela spíš nějakého soukromníka s atestem.Třeba to hovězí jsem dřív kupovala v Tescu,ale s kvalitou a hlavně vůní masa od Vacíkových se to nedá srovnávat.Je důležitý nejen původ,ale pak to uskladnění v marketech asi nic moc.Hrozně ráda bych sehnala nějaký zdroj zeleniny a ovoce?

buraci
1136 příspěvků 02.11.07 08:53
Bio

Pokud jsi z Prahy nebo mas nekoho, kdo ti muze zbozi vyzvednout, tak si muzes objednavat na www.biopotraviny.cz. Posilaji zbozi i balikem, ale to se dost prodrazi, a ne vzdy dopravi posta vse v poradku.

Labužník Ili02
9 příspěvků 02.11.07 09:56
...

Jsem z Berouna,ale mám špatnou zkušenost s místním obchůdkem zdravé výživy,kdy objednaná bio mrkev byla zaplesnivělá,takže asi horší než nebio.Vše je o lidech a ty jsou bohužel různí…

Papaja 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.11.07 10:15
Bio...

… v INTERSPARU, jak píše kltko, je fajn. Docela slušná nabídka: sýry, mléka (i ochucená), těstoviny, zelenina, mouka, koření, džusy. Nejlepší je šťáva z červené řepy. Mimochodem jediné místo po Kauflandu, kde člověk sežene ještě další druh zeleninové šťávy. Jinak tak maximálně rajčatovou a to ještě ne všude. Tohle je u nás bída…
A bio hovězí - mívali super v Delvitě, ale to už je taky v háji… Zahlédla jsem bio hovězí i v Hypernově v Nových Butovicích…
 P.

HelcaK
960 příspěvků 08.11.07 09:50
I PLUS

má teď nabídku biobio, měli šťávy, marmelády, koření, docela hezké banány, mrkev jsem taky viděla, ale už si nepamatuju kvalitu…

Labužník Ili02
9 příspěvků 08.11.07 11:38
...

Díky za tipy,Plus je na bio výbornej,mléčné bio výrobky jsou vynikající.Pra­videlně mrkev i brambory kupuji,ale třeba jablka vůbec nejsou.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz