Reklamy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bona
2416 příspěvků 26.10.08 11:49
Reklamy

Dnes se mi objevují pod receptem reklamy na různé výrobky, které mění grafické rozvržení stránky. Stalo se vám to taky?

Reakce:

bona
2416 příspěvků 26.10.08 11:51
...

Ty reklamy ho mění, ne ty výrobky…

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.08 12:40
Boni,

to se stalo asi všem, taky jsem koukal, co se to děje, jestli se mi blbě nenačetla stránka.

bona
2416 příspěvků 26.10.08 13:31
Mánku,

děkuju za odpověď. Tak aspoň v tom nejsem sama..

blanca.xy
647 příspěvků 26.10.08 14:37
Boni,

taky jsem počtač zapínala 2× a zkoušela to na dvou prohlížečích, ale bylo to všude stejné a nehezké .

Labužník Terrinka02
1113 příspěvků 26.10.08 19:13
reklamy

No jo, já si také myslím, že to máme tak všichni- koukala jsem na to jak blázen a úplně posunutá a zmenšená naše loga. Nepěkné a nevzhledné. V TV jich je dost a i tam jdou na nervy, tak proč na ně čučet ještě u našich receptů- achich ouvej!

Manana
1515 příspěvků 26.10.08 23:37
Reklamy

Mám Firefox a reklamy vypnuté. Oproti Internet Exploreru je to v pohodě.

Alice_G
505 příspěvků 27.10.08 08:55
Maňano,

to ale o hodně přicházíš.. Třeba tenhle text:
„Tasticka na zip, vycpany insulovany material , ktery zaruci, aby svacina vydrzela cerstva po cely den. Pohodlna drzatka na noseni. Doporuceny vek od 2- 6 let.“
si zrovna říká o zhudebnění.
Jsem asi mentálně zaostalá, ale netuším, co je „insulovany material“, natož když je „vycpany“. Pepíčku, to si děláš srandu? AG

mrtvola
1394 příspěvků 27.10.08 23:39
Manano,

mam taky Firefox a teď jsem hledala půl hodiny, kde se dají zakázat reklamy a nic jsem nanšla. Můžeš prosím blíž specifikovat postup? Díky.

Manana
1515 příspěvků 27.10.08 23:48
Mrtvolo,

nainstaluj si do Firefoxu rozšíření Adblock Plus z http://adblockplus.org.

mrtvola
1394 příspěvků 28.10.08 00:17
Póňal Váňuška!

Mo Ti děkuju a jdu na to.

iva 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.08 08:46
Maňánku,

mám nainstalováno, zadala jsem cizí filtry, ze zdrojového kódu stránky adresy, které jsem odhadla, že jsou ty reklamní… a mám to tam furt!!!
Které je to kouzelné slovíčko? Prosím.

Manana
1515 příspěvků 28.10.08 11:38
no jo,

odkazy a obrázky to odstraní, ale ten podělanej rámeček tam zůstane. To tam musel Pepíček do stránky zabudovat nějakej rámec, kterej nejde blokovat, jedině přepsat zdrojovej kód.

To to Pepíček trochu podojil, protože mně to vadí příšerně a asi už nebudu na Labužníka koukat. Pa!

mrtvola
1394 příspěvků 28.10.08 12:44
Ano, rámeček mi tam zbyl taky.

Sice prázdný, ale deformující celkový vzhled.

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.08 13:29
Pepíčku,

nešlo by aspoň přehodit ty rámy naopak?

HelcaK
960 příspěvků 28.10.08 13:27
Lidi neblázněte,

ne že by mi ty reklamy byly příjemné, ale jestli je vzhled stránky takový nebo makový, to je přece jen zvyk, když sem přijde někdo nový, tak to vezme jak to leží a běží a žádnou deformaci neuvidí… Vždyť ty reklamy číst nemusíte, určitě je za chvíli nebudeme ani vnímat. Kdyby nedej bože přes ně nebyl vidět recept, nebo se přes recept spustilo video s reklamou a musel si ji člověk vyposlechnout, než se dostane k receptu, to by bylo k nasr… (Teď doufám, že tím Pepíčka neinspiruju, ale asi pochopil, že tohle je maximum, co Labužníci snesou…:-)) Pevné nervy!!!

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.08 13:38
Reklamy nečtu, jsou mi fuk,

ale rám s odkazy na práci s receptem by mohl být aspoň vpravo, ať je víc poruce.

HelcaK
960 příspěvků 28.10.08 13:45
???

Asi mam nějakej divnej počítač, proč jsou podle vás věci, které jsou vpravo na obrazovce víc po ruce? Myš přece jezdí po celé obrazovce stejně a třeba diskuze k receptu se taky přidává spíš vlevo…

HelcaK
960 příspěvků 28.10.08 13:47
Sorry,

dotaz mířil vlastně na Mánka, měla jsem pocit, že tu pravou stranu zmiňovalo víc lidí, ale teď jsem si všimla, že to jsou oba příspěvky od Mánka :-)

penda
4752 příspěvků 29.10.08 09:39
na starém serveru

reklamy zmizely po přihlášení (zaregistrování), na novém serveru si na ně zřejmě budeme muset zvyknout do doby, než se zase pepíček objeví a začne s tím něco dělat …

Alis
2617 příspěvků 29.10.08 11:12
...

Nemyslím, Vladko, že by Pepíček nebyl… Alespoň ne absolutně, kdo jiný by pak mazal spamové recepty, když ne on?

mrtvola
1394 příspěvků 29.10.08 13:27
Vladko,

ona po přihlášení skutečně část reklam zmizí. Ale tyhle nové jsou zřejmě pro všechny. Halt vánoce se blíží, co kdyby náhodou chtěl někdo nakupovat .

penda
4752 příspěvků 29.10.08 21:57
Holky,

máte pravdu, a navíc mám ten pocit, že s tím obchodem, co jsou na něj ty reklamy, má pepíček též něco společného, proto jsou ty reklamy tam, kde jsou … neboť vpravo dole je odkaz na zasilkovou sluzbu.com, která byla na tutáč pepíčka … (všimla si toho babíska a je to vážně tak) …

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz