Chat a vůbec..

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tea63
935 příspěvků 30.09.08 17:57
Chat a vůbec..

tak mne napadlo, že bychom si mohli pěkně pokecat a poklábosit, třeba i o kostlivcích :-), na chatu a on, alespoň mně, nefunguje. Vypadá to, že Pepíček, jak se rychle probudil, tak zase rychle usnul. A já se tak těšila na další změny.. jednoduché ukládání fotek, nový design, že už konečně Florentýně přestanou skákat písmenka, a pořád nic…Také jste tak trošku rozmrzelí, jako já ?…

Reakce:

mrtvola
1394 příspěvků 30.09.08 19:10
Teo,

oproti tobě, nejsem moc rozmrzelá, protože jsem svá očekávání násilně omezila na minimum. Ale chat by mě taky potěšil, abych nemusela chrastit hnáty pod recepty . Ostatně chat mi pořádně nefungoval snad nikdy.

Florentyna
439 příspěvků 03.10.08 22:24
Milé dámy,

tak se stavte někdy na chat ke mně do Bistra, písmenka tam skáčou mnohem rychleji
http://chat.florentyna.cz
(otevřeno je jen někdy, takže pak se tam obvykle sejde najednou banda prima lidí)

bona
2416 příspěvků 03.10.08 23:54
Florentýno,

nezlob se, ale myslím, že nejde o Tvoje Bistro, ale o Labužníka. Jde o přání popovídat si s přáteli zde. Zmiňované Bistro je - alespoň pro mě - zatížené balastem nudy a násilných, rádoby fundovaných foodblogerských příspěvků. Celé ve znamení co nejvíce zviditelnit a zpropagovat Kuchařku pro dceru. Nic proti ní nemám, naopak jí vlastním a ráda ji pročítám. Ale dej si pozor na to, aby nebylo „předcerováno“. Jedna věc je na něčem usilovně pracovat a odvést dobrou práci, věc druhá je stavět na jednom pofiderním úspěchu celou kariéru. To už je protivné.
No a teď se do mě můžete „obout“…

tea63
935 příspěvků 04.10.08 15:56
Boni :-)

já se do Tebe určitě obouvat nebudu, naopak souhlasím s každým Tvým slovem. Bistro mne velmi zklamalo, myslela jsem, že bude na mnohem vyšší kulinářské úrovni, než všechny kuchařské weby v našem malém českém rybníčku. Naopak pokles, ani nevím, jak nízko… Ale můj dotaz a vlastně postěžování si, byl opravdu jen na Labužníka, protože po nedávném zásahu Pepíčka přestal fungovat chat, zaznamenala jsem problémy s fotkami (to já neumím) a teď se nic neděje. Pepa zase usnul. Snad Mrtvolka, jestli ho náhodou někde nepotkala.......

Florentyna
439 příspěvků 05.10.08 12:20
Nezlobím se,

naopak. Kdyby v první řadě labužník fungoval tak, jak měl kdysi před čtyřmi lety našlápnuto, tak by zřejmě ani žádné virtuální Bistro nebylo. Taky jsem tu strávila hezkých pár hodin na chatu

PS. Co se týče Bistra, je takové, jaké je, protože se z něj stala cvičná louka pro všechny, kdo si chtějí zkusit psát o jídle. Napsat článek a vystavit ho na internetu není vůbec nic lehkého, ale snažím se každému věnovat, jak to jenom jde. Pár autorů už se vypracovalo tak, že začali psát do novin, takže taková změna aspoň pro mě smysl má. Kritiky si cením, protože bez ní se nemůže vůbec nic zlepšit. Kuchařka pro dceru má samostatný web a snažím se ji s Bistrem nespojovat, ale bohužel to kvůli mně spolu přesto pořád nějak souvisí… No prostě budu ráda, když mi občas napíšete, co je dobré, by se dalo zlepšit a co se naopak vůbec nedá číst. Moc tím pomůžete nejen mně.

Hezkou neděli, Flo.

esmeralda
4813 příspěvků 06.10.08 04:33
Florentyno,

zdravím z Oz.
Díky za milé pozvání na tvůj chat.
Doufám že se mi někdy podaří navzdory časovým rozdílům s tebou „popovídat“.

penda
4752 příspěvků 06.10.08 10:41
Bych byla špatná kamarádka,

kdybych se neozvala … i když Flo žádnou obhajobu nepotřebuje … mám pocit, že když si Vás Flo dovolila pozvat na chat, nešlo jí vůbec o reklamu na Kuchařku … ta kniha je totiž tak dobrá, že žádnou reklamu nepotřebuje. A na chatu přece není nikoho povinností, aby si musel číst nějaké příspěvky z Bistra. Na chatu jde přece jen o to si pokecat. Já osobně tam taky moc často nechodím, protože na to nemám čas. Chat na Bistru je organizovaný, plánovaný, určitě se tam nenajdou lidi, kteří by „šmírovali“ a kopírovali si záznamy toho, o čem se jiní baví, jako se to stávalo kdysi tady, na labužníku. A ještě: když se na chatu u Flo objeví maskot chatu Kryštof, dostane každý zúčastněný po bodíku, a když je bodíků víc, může si je každý směnit … a už jsem ticho … kdo bude chtít, může si o tom u Flo přečíst sám.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz