zase ten čas...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Labužník Terrinka02
1113 příspěvků 14.10.08 01:54
zase ten čas...

Šlo by upravit čas na stávající??? Už to tu bylo a není to tak dávno- proč se tak vůbec děje? Vypadá to, jako bychom písali celé noci (ne pích…,ale pís!!!) Díky,díky Terrinka

Reakce:

bona
2416 příspěvků 14.10.08 02:12
Celý páteční večer

se mi nedařilo připojit na Lab (vím to tak přesně, protože jsem byla sama doma a chtěla jsem alespoň vyřídit soukromou poštu) a mám dojem, že pak se to stalo s tím časem. Něco se posunulo, zastavilo, či co… Nevím to jistě, ale podle absence komentářů jsem pravděpodobně nebyla sama, kdo se sem v tu dobu nedostal.

tea63
935 příspěvků 14.10.08 02:08
Změna

je život, milá Terrinko. Minule to byl čas americký (pokud se nemýlím) a nyní jsme v Tokyu a nebo ještě lépe, plus minus hoďka, u Esmeraldy na dvorku… Zdravím Esme, promiň, že jsem Tě použila jako jednotku času, ale teď se na Labu musíme nějak orientovat…:-)))))

mrtvola
1394 příspěvků 14.10.08 03:52
A to se mi líbí,

u esmeraldy na dvorku je určitě krásně a je tam jaro! A Bona má pravdu, v pátek na večer opět kleknul server a zároveň s ním zaspal čas. Ale já jsem noční pták a vy děvčata taky, tak „vo co gou“

Labužník Terrinka02
1113 příspěvků 14.10.08 04:01
Problém..

I já měla v pátek stejný problém bono a taky jsem byla sama a nebylo to vůbec příjemný…
Jinak Teo Lab. má i taková privilegia, že se ocitá i v cizích zemích (alespoň časově), to je dobrý. Minule to trvalo dost dlouho než se to srovnalo. Momentálně se píše už zítra…jé,jé..jsme jaksi dopředu s vědou.T.

tea63
935 příspěvků 14.10.08 05:04
Děkuji

Terrinko, mnohokrát. Jsi dokonalá. Jen jedna Tvoje věta-„Jinak Teo Lab. má i taková privilegia, že se ocitá i v cizích zemích (alespoň časově), to je dobrý“ stačila, abych pochopila, že internet má dosah i za hranice našeho maloměsta. Dodnes jsem si myslela, že je to jen nějaký módní výstřelek Obecního úřadu (promiňte pane starosto). Teď už ale vím, že i mně se konečně otevírají brány do světa vědění i nevědění, a za to vděčím jen a jen Tobě, milá Terrinko. .....A klidně pích…písej celé noci, budiž Ti přáno…;-)

Labužník Terrinka02
1113 příspěvků 14.10.08 17:33
Teo,

Zcela evidentně jsi neporozuměla vtipu! Je to jako kolik lidí, tolik chutí, nebo kolik lidí tolik druhů humoru. Z nikoho tudíž nedělej „blbečka“, když něčemu nerozumíš! Pokud bys to měla jako koníčka a moc se Ti to líbilo, tak v tom pokračuj- optimismus mě jen tak neopustí a změna chování také ne. Nebo, že by jsi převzala žezlo za nějakou přítelkyni? Tak to se teda snaž, pro přítelkyni na život i na smrt všechno, to chápu a tak to má v životě fungovat. Pěkný den T.

tea63
935 příspěvků 14.10.08 18:34
Děkuji ještě jednou

vezmu si Tvé rady k srdci a budu se jimi řídit. Také přeji krásný a jistě sluníčkový den.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz