Něco jsem zaspala?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

preclik
39 příspěvků 03.10.08 21:14
Něco jsem zaspala?

Před časem tu bylo prezentováno, že bude jakési vylepšení, že to bude asi chvíli zlobit a pak bude všechno „špígl-nýgl“. Dlouho jsem tu nebyla a těšila se, že bude všechno v novém hábitku a ouha, na hlavní stránce jsou stále ony archaické články. Takže se asi nic nezměnilo. Škoda

Reklama

Reklama

Reakce:

jARKA77
141 příspěvků 05.10.08 13:21
Souhlasím a jsem moc smutná

Sice nejsem na Labužníku nová ani stará, myslím délkou přihlášení. Nebyla jsem u začátků, jistou dobu jsem tu byla denně a strašně moc jsem se zde naučila. Díky všem. Vždy jsem našla dobré lidi, radili zcela spontánně, bez nároků na odměnu a našli jsme zde spoustu super lidí. V poslední době opravdu nemám čas, nakouknu jen sem tam a jsem moc smutná. Nějak všechno zamrzlo, chat nejde, kamarádi někde fuč. Škoda. Stýská se mi. A myslím, že nejen mně.- Pokud někomu křivdím z neznalosti, omlouvám se. Přeji Labužníkovi zase sluníčkový stav a moc a moc hodných přispěvatelů.

Manana
1515 příspěvků 05.10.08 15:46
No jo, holky,

čas utíká, doba se mění, lidi také a stárnou jako já, s tím musíme počítat. Právě tak musíme počítat s tím, že Labužník je už dost plný, a nové recepty budou nakonec přibývat asi jako světové rekordy.
Ale povídat si o jídle, vařit podle svého gusta a chlubit se svými fígly, to budeme pořád, bez toho to přeci nejde, ne?

tea63
935 příspěvků 05.10.08 16:27
Nojo, Manano

ono ale vůbec nejde o nové recepty. Povídat si o kuchařských fíglech si můžeme dost a dost. Na to tady je materiálu… Labužník existuje od roku 2001 a od té doby se mnoho věcí změnilo, jenom na Labu ne. Chápu, jak to preclik myslí. Jde o technickou stránku, o to, aby pro uživatele bylo všechno pohodlnější. Labužník potřebuje nutně celkovou rekonstrukci. Umožnit funkce, které jsou jinde běžné. Ve zkratce (pepíčku poslouchej) : jednoduché vkládání fotek (fotka je dnes běžnou součástí komunikace), jak do deníčku, tak do komentářů…zkopíruji adresu, na kterou chci dát odkaz, musí se rozkliknout…možnost opravy svého vlastního komentáře (každý napíše někdy blbůstku)…tisk receptů, s fotkou nebo bez?-možnost volby…a tak bych mohla pokračovat dál a dál…
Přiznám se, že se začínám pomalu věnovat duchařině, protože už tady máme milou mrtvolku, pepíček se objeví jako zjevení a hned zase zmizí a teď nás čeká Halloween… Tak se mějte pěkně, já jdu spojit malíčky a třeba se mi něco povede…T.

mrtvola
1394 příspěvků 05.10.08 19:08
Pilná mrtvola

už na Labužníku taky něco pamatuje a musí souhlasit jak s Maňánou, tak s Teou. Uživatelsky je to server více než nepřítulný, ale ještě tu zbylo pár lidí, s nimiž se dá kecat o dobrém jídle, chlubit se i cítit spřízněnost. Hlavně Labužník je jako staré pantofle, může být děsný a na vyhození, ale člověk se s ním nějak nemůže rozloučit.

Eja
3825 příspěvků 05.10.08 20:43
Technická vylepšení

určitě ano ( hlavně vkládání fotek a odkazů a funkční chat), ale graficky aspoň na mne Labužník na rozdíl od jiných webů vždycky působil a působí velmi příjemně, vkládání receptů a příspěvků je poměrně jednoduché. Já oblíbené boty nosím vždycky dlouho

Eja
3825 příspěvků 05.10.08 20:47
Absence admina

mi vadí spíš v hromadění duplicitních receptů a receptů velmi pochybné kvality.....to, že už Pepíček nemaže ( jako za starých dob) některé diskuze, to mi až tak nevadí

Vali
1326 příspěvků 05.10.08 21:34
nedá mi to,

ale že už mě jaksi moc neupoutají některé recepty .....Bono - ta brokolice na slanince je senzační…ale stále jsem chtěla opečovávat svůj deníček, bohužel to teď nemůžu…takže Labužník se pro mě stává mrtvým…škoda, přeškoda…tolik pěkného jsem teď chtěla do deníčku vložit pro potěchu ostatních

bona
2416 příspěvků 05.10.08 22:19
Valinko,

to je tak milé, že jsi zmínila právě můj recept.. Děkuji. Ale už jsem jich vložila kolem pěti set (sama se tomu divím), všechny jsou doopravdy vyzkoušené, pokud ne osobně, tak alespoň mojí drahou babí (těch je ale minimum) a většinou opravdu chutné. Tak zkus ještě něco, ju??? Budu moc ráda!
A neocházejte a nerezignujte, budeme společně vyčkávat…
Taky mi chybí Vaše obrázkové deníčky, ale Bedle se to stále daří. Ani vlastně nevím, jaký je problém (stejně jsem nikdy tyhle technické vymoženosti neovládala ) Ale je mi tu dobře . Většinou…

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.08 22:30
Obrázky do deníčků a i jinam

se daří vkládat proto, že jsou uloženy jinde než na labu a sem se zadávají pouze formou odkazu. Stejně jako Bedla to dělám i já a další, kteří zatím pořád fotky vkládají.

jolana
5065 příspěvků 06.10.08 15:23
Aj ked

som technicky(a nielen to) antitalent ale mne sa Labuznik paci aky je.
Mozno by to chcelo zopar zmien, kto vie..?…ale aj tak je Labuznik krasny aj s porovnanim s inymi servermi podobneho typu a to nielen u nas ale aj v zahranici.
Za to patri dik Pepickovi a fajn labuznikom, ktori tu recepty vkladaju s radostou nielen pre seba, ale aj pre inych a to celkom bezistne len tak aby sa podelili o dojem, chut, recept.. a je to jedno odkial ho maju, ci ho varil, cital,jedol, pripravil, prelozil..a ze su tu poklady, recepty, chute, napady, rady o tom nielenze niet pochyb-to je aj dokazane…
Koniec koncov, som presvedcena ze kazdy z nas na Labuzniku najde to co hlada-bez rozdielu co…
Krasny zbytok dna vsetkym… at chutna zivot aj jidlo-pretoze k zivotu neodmyslitelne patri -a to je dobre mnam…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz