Prosba ...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Labužník Rachel02
234 příspěvků 01.11.08 20:54
Prosba ...

mám prosbu na všechny Vás, …ostatně, každý koho se to týká, bude asi vědět…

…já osobně jsem na labužníku poměrně krátce a tudíž nepatřím mezi skalní členy, nikdy jsem nebyla na žádném Vašem srazu a dnes už vím, že ani na žádném nebudu. Nechci…Když jsem sem přišla, vstupovala jsem s tím, že si tu najdu recepty a pokecám s lidmi, kteří mají podobnou zálibu jako já…a navíc si s nimi budu moci vyměnit zkušenosti, či od těch již zkušených nějaké získat. ano, recetpty jsem našla a ponaučení jsem získala taky - ovšem jiného rázu…poučila jsem se, že lidská hloupost (odklepnutí Pepíčkových regulí mi nedovoluje ji nazvat přesněji), žel ještě nevymřela, ba šíří se neskutečnou rychlostí. Když jsem náznaky víše zmíněného potkávala pod recepty jistéh onejmenovaného labužníka, ještě jsem si říkala, že jde asi o spor, o kterém nic nevím, protože Vás neznám osobně. Dnes jsem ale objevila totéž pod receptem jiného nejmenovaného labužníka dokonce vyjádřeno slovi (cituji) JSI CVOK a pak jsem si (bohužel) přečetla některé příspěvky „Mimo mísu“ a pochopila jsem, že je to tu zřejmě všeobecná záležitost.

Proto mám prosbu, kdybych nějakým omylem, počínaje datem 1. 11. 2008 psala cokoliv, vyjma díků za skvělé recepty, věcných dotazů - jinými slovy, kdybych se jakkoliv snažila mezi Vás zapadnout a diskutovat na jiné téma než je jídlo… Připomeňte mi prosím tento můj příspěvek. Předem všem děkuji…

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz