Problém

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bunter
457 příspěvků 15.10.08 04:20
Problém

Ahoj všichni,
můj dodavatel internetového signálu měl problémy a tak jsem se skoro celý měsíc nedostal na internet a pak se mi stala nemilá věc. Otevřu můj Outlook Express a došlé zprávy jsou přepsány jiným písmem než jsem měl a bez diakritiky a místo diakritiky jenom nesrozumitelná slovní spojení. Tak jsem šel na možnosti internetu a na čtení a tam jsem si to opravil, ale horší je, že se mi přepsal i nadpis v okně z Doručená pošta na Doruěena pošta kam mi nyní pošta chodí a starou poštu nemohu otevřít. Pak mám kolonky doručená pošta (sklad 1 a 2) kde si uchovávám důležité emaily ke kterým se často vracím a po otevření těchto skladů se mi zobrazí nula!!!! a to jich tam mám několik tisíc. Na disku sice jsou to jsem vyhledal ale nejdou otevřít. Schází tam to doručená s č.....Měl jsem tu již odborníka a nikdo s tím nehnul. Zkoušelo se kopírování a vytvoření nové složky a vše bez úspěchu. Mám Windows profesional českou verzi a Outlook Express také českou verzi. Ví někdo jak přepsat nadpisy v oknech?? když Outlook není součástí Windows?? Nebo musím celou sestavu nahrát znovu?? Dík Tomas-Bunter

Reakce:

mrtvola
1394 příspěvků 15.10.08 04:58
Bunter,

nejsem profik, jen dlouholetý uživatel. Jednou jsem měla podobný problém. Pomohlo mi přeinstalovat Outlook. Obsah zůstal v pořádku.
Ale určitě jsou tu povolanější.

Manana
1515 příspěvků 15.10.08 06:01
Problém - Tome

Nejsem expert nebo znalec počítačů, ale dal bych vale Internet Exploreru a Outlůku a přešel bych k Firefoxu a Thunderbirdu. Dá se tam i snadno stáhnout pošta i kontakty z Outlůku, a pak je to tam bezpečné a ovladatelné. Bohužel nevím, jestli se s tím dá v těch gatesovejch programech něco dělat.
Zdravím
Uts a wach!

Bunter
457 příspěvků 17.10.08 02:44
Sláva

Sláva, pomoc je již na cestě Bunter
Vazeni,

vsimnete si tohoto problemu - a zapamatujte si tohle. Vsechno je samozrejme chyba oblbovani od Microsoftu.

Co se (asi) stalo: ten novy system u „providera“ pouziva asi nove kodovani jazykuu (nebo taky ne ted ale predtim) ktere se jmenuje utf-8 (asi nechcete cist proc utf a proc 8)

Kdyz se Outlook zacal „look out“ na ten novy server, dostal vzkaz ze ted pouzivame jine kodovani, a tak cte vse jako by to byla jina pismenka. Ty bez hacku a carek se nemeni, vsechno ostatni je najednou jinak. Driv byl na c s hackem jeden znak, ted jsou dva ale ukazuji se jako jeden. No a jmena souboru pokud jsou napsana s hacky a carkai se take meni. Jak to tam ti volove maji spraskane, nevim. Zrovna jsem bojoval s fotkami z Ceska na Macintoshovi, poslanych z Windoze - proto vidim co to asi bude. Pomoci unixovskejch pomucek to nejak rozlouskam (Macintosh je postavenej na Unixovem jadre).

Oblbovani je v tom, ze vam outlook nerekne co dela. Proste je nastavenej aby se prizpusobil a nic nerek. Rikaj tomu „Default“ Meli by tomu rikat winowshovadina.

Tomasovi to spravim. Ale vy si pamatujte: Pri nejblizsi prilezitosti vymenit celej po- Microsoft za budto Apple nebo Linux. Ti pitomci v Redmondu otravuji cele lidstvo!

Zdravi vas vsechny Lada Kocbach starnouci profesor fyziky.
Ladislav Kocbach Department of Physics and Technology University of Bergen, Norway ladi@post.ift­.uib.no  – Mobile Phone: +47 45 25 80 80

Bunter
457 příspěvků 17.10.08 02:49
Pomoc

Jak vidno, pomoc je již na cestě, že já jsem si hned na našeho předsedu spolku nevzpomněl Mrtvolko a Manano moc díky za snahu. Tom.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz