POMOC!!! Ubrousky!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

glama 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.04 09:35
POMOC!!! Ubrousky!

Prosím o pomoc všechny nakupovatele a nakupovatelky!
Jako vášnivá vyznavačka decoupage sbírám zuřivě všechny možné ubrousky (třívrstvé, s jednou potištěnou stranou) a tvořím z nich.
Naléhavě sháním jeden druh.
Je to malý ubrousek 25×25 cm (větší je 33×33) na něm jsou 4 různé motivy cibulí - vždy v pravém dolním rohu je velký motiv normální cibule, česnek, jarní cibule a protáhlá - zřejmě šalotka. V levém horním je zmenšený jeden z těchto čtyř (celý ubrousek je složený napůl a zase napůl a tím vytvoří ty 4 čtverečky s popsanými motivy.
Pozadí je jakoby popsané perem: onion apod…
Celá barevnost je taková smetanovo karamelová.
Ubrousek je ve dvou variantách - buď se smetanovým nebo karamelovým pozadím.
Prosííííííííííííím, prosííííííííí­ííííííím, kdybyste tento ubrousek někde objevili, chtěla bych klidně 2 balíčky a od každého!!!!
Dělám totiž obrázky, rámy maluji bronzovou barvou se smetanovým praskáním a všichni v okolí tyhle obrázky chtějí!
Moc prosím, kdybyste na ně nekdo přišel, dobře je poznáte, moc bych je chtěla. Zaplatím obratem. Cena bude tak cca 40 Kč za bal.
Moc děkuji předem za zájem!

Reakce:

Eleeen
1127 příspěvků 09.11.04 11:08
...

V nejbližších dnech se chystám nakupovat barvy na sklo ve svém oblíbeném hobby obchůdku a podívám se tam. Kdybych něco sehnala, dám vědět. Mám Ti je koupit hned anebo až po dohodě??? Co když mi je nebude chtít prodat v balíčku, ale na kusy (tím myslím, že by byla vyšší cena)? Samozřejmě bych Ti to pak dodala i s účtem…

glama 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.04 11:33
Eleeenko

moc děkuji! Většinou bývá cena balíčku vyšší, ale ne zas tak, jako by stály po kuse.
Kdyžtak aspoň 20. Cena těchto malých je většinou 3 Kč. Tak aspoň těch 20 nebo 30. Tedy 30, nebo 2× 20.Kdyby byla obě varianty.
A kdyby prodali za rozumnou cenu, nebo v norm. obchodě po balíčcích, tak 2, resp. 4.
Rozumíš tomu…? Já tedy moc ne.......
To jsem ti to ale vysvětlila, co?

Eja
3831 příspěvků 09.11.04 11:46
Glamo,

myslím, že jsem je viděla - dnes to omrknu a pokud je ještě mají, tak Ti koupím a dám Ti mailem vědět.

Eja
3831 příspěvků 10.11.04 10:38
Glamo,

bohužel, už je nemají - ale budu na to myslet a když je někde uvidím, tak koupím a dám vědět.

glama 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.04 10:46
Ejo

jsi zlatá! Moc děkuji za snahu.
Snad se někdy podaří

Eleeen
1127 příspěvků 11.11.04 08:32
nemají :-(((

Ani v olomouckém Hana Hobby. nejsou. Včera jsem tam byla. A prý žádné takové ani neměli. Tak nic. Ale já jsem tam stejně nechala zase peněz a peněz a peněz…
Napadlo mě, zda ses dívala po netu, pošlu Ti různé stránky přes e-mail.

Labužník Jiti02
170 příspěvků 11.11.04 08:54
...

Včera jsem šla do Výtvarných potřeb na Vinohradech … a oni je zrušili a přestěhovali… takže nic, ani pro sebe ani pro Tebe. Snad se v pátek dostanu do svého nejoblíbenějšího obchdu v Opletalce (u Hlavního nádraží) a podám hlášení. J.

glama 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.04 14:03
děvčata

jste zlatá!
Po netu asi nic nového nenejdete, nic, co bych neměla. Jsem stálou zákaznicí netových obchodů s ubrousky.
Snad se někde najdou…
Moc vám děkuji!!!

Eleeen
1127 příspěvků 11.11.04 14:26
...

http://www.ko-hobby.cz/default.htm

Fany
69 příspěvků 11.11.04 20:12
Glamo,

v úterý jdu k Výtvarníkovi do Dejvic. Podívám se a případně koupím - nejen pro Tebe, ale i pro sebe. Páček a ať se daří. Kazi

Papaja 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.04 15:59
V Praze na Letné

Ahoj, nevím, jestli už ubrousky s cibulemi a česnekem máš, ale viděla jsem je v pátek 26.11.2004 v malém krámku s ubrousky vedle Delvity na Letné......béžové a karamelové, ale naťové cibulky jsem tam nenašla......­.nevím, jestli jsou to ty, které sháníš…??? Měli jen velké…

glama 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.04 06:50
Moc a moc děkuji

všem ochotným!!
UŽ JE MÁM!!!
Jsou to sice ty velké - ty malé v malých obrázcích vypadaly doslova dokonale!!!! Ale já jsem šťastná, že je mám!!!
Dostala jsem tip od jedné milé labužnice Ivy a posléze se mi podařilo „znásilnit“ vlastní dceru a do obchůdku GOBI na Letné ji došikanovat. Takže mi je už koupila, ale ještě bude trvat, než se mi dostanou do ruky. To víte, zaneprázdněná studentka…
Moc děkuji za všeobecný zájem!!!
Ať žije ubrouskování!!!!!

glama 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.12.04 14:13
Tak už je mám!

Právě mi je dcera přinesla a jsou to oni!!!
Ubrousek velký 33×33 cm (25×25 by tedy byl lepší, ale nechci se rouhat…)
Balíček 20 ubrousků stojí 42 Kč a mají jich dost.
Obchůdek GOBI v Praze na Letné vedle Delvity, hned na stanici tramvaje!!
Děkuji všem, zvláště pak Ivance, která mne upozornila první!
Kazi, zajdi tam, tyhle ubrousky jsou vážně nádherný!!!!!!!!!!­!!!!!!

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz