Misky na lasagne

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sabina
1 příspěvek 08.11.04 08:42
Misky na lasagne

Ahoj,
uz nekolik let (doslova) marne shanim jednoporcovky na lasagne. Sice jednou jsem je zahledla - 1ks za 300 Kc a vzhledem k tomu, ze jsem chtela koupit 6, tak jsem na ne hned zapomnela. Byl to special obchod, kde jedna lzicka stala asi 150 Kc. Urcite se to da prece sehnat za normalni cenu. Diky za radu.
Hezky den.
 Sabina

Reklama

Reklama

Reakce:

Eleeen
1127 příspěvků 08.11.04 12:20
...

Zkus IKEA. Mají teď hezké zapíkací nádobí. Není nejlevnější, ale zase ne to nejdražší. Třeba tam najdeš přesně to, co hledáš. A než tam pojedeš, prohledej jejich webovky.

Sněhurka
446 příspěvků 08.11.04 13:41
Sabino

Já jsem koupila zapékací misky v Carrefouru - mají tam to rustikální italské nádobí.

vencal
213 příspěvků 08.11.04 16:03
možná tady

Nevím, jak veliká je „jednoporcovka“ ale našel jsem link na jednoho výrobce tady, bohužel tam nemají moc podrobné informace, ale po telefonu se to možná dá zjistit.

vencal
213 příspěvků 09.11.04 12:30
Omlouvám se

ale nějak jsem přehlédl, že pokud vkládám odkaz, musím vynechat *. Takže můj typ, kde se poptat na zapékací misky na lasagne je tady

Jenofefa
1315 příspěvků 14.11.04 14:59
Dnes jsem viděla hezké jednoporcové misky

na zapékání lasagní v Makru. Byly čtvercové (tedy skoro, 18×16 cm), jednoduché bílé (zdá se mi lepší, když víc vynikne jídlo na misce, než miska sama), na vnější straně širší vroubky a ze dvou stran úchyty, stály včetně DPH cca 106,–- Kč. Měli tam i jiné, ale tyhle se mi líbily, byly praktické a nestály mnoho.

misapoho
135 příspěvků 15.11.04 10:08
...

taky jsem kupovala zapekaci misky v IKee v nejake akci a neni to tak dlouho, bohuzel si nepamatuju, kolik to stalo :o(

Labužník marus02
58 příspěvků 30.11.04 21:46
V Tesco Letnany

V Tesco v Letnanech (v supermarketu) jsem zrovna videla male, jednoporcove misticky na lasagne, klasicke bile, bez ozdob. Bohuzel nevim cenu.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz