Pizza Hut

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pampeliska191
1075 příspěvků 06.08.02 13:04
Pizza Hut

Obracim se s prosbou, kdo znate presny recept na pizzove testo od Pizza Hut?? Vyzkousela jsem jiz hodne receptu, ale zadny neni ten, ktery se tomu podoba. Napadlo mne, ze snad nekdo v Labuzniku by mohl treba recept znat. To testo od Pizza Hut je vyssi a vypada to jako plundrovane. Je sice tucnejsi, ale moc dobre.Ale doposud se mne nepodarilo udelat takove, jak pecou v Kanade.
Ale jednou jsem tady u nas natrefila na velmi dobrou pizzu(sice mrazenou),ktera se velmi podobala Pizze Hut. Moc vam ji doporucuji, pokud ji sezenete treba i v Cesku, tak ji ochutnejte. Jmenuje se Boston. Velmi se podoba Pizze Hut.
Predem vsem moc dekuji a budu se tesit na recept od Pizza Hut.

Reklama

Reklama

Reakce:

babi
6360 příspěvků 06.08.02 16:21
Pampeliško...

pokusím se vymámit recept z Pizza Hut (je to vlastně Deep-Dish pizza, že ano). Zatím jsem napsala jeden recept a mám ještě dvě variace. Momentálně však nemám moc času, máme hosty. Jakmile se uvolním, něco se Ti budu snažit sehnat. Jeden recept obsahuje ¨cornmeal¨(ku­kuřičnou…), víš jak se to řekne česky?

Pampeliska191
1075 příspěvků 06.08.02 18:15
Vrele diky Babi

Ja preci s tim zase tak nespecham. Budu Ti moc vdecna, pokud by se Ti recept podarilo vymamit v Pizza Hut. Ja jsem v Kanade silene milovala tuto jejich pizzu, at to byla s jakoukoliv naplni, ale doposud se mi ji nepodarilo takovou udelat( hlavne to testo).
Mozna ten postup vypracovani testa delaji jinak. Moc by mne zajimalo, zda to jejich testo davaji do pece hodne na tenko vypracovane, nebo ho zrovna daji silnejsi vrstvu. Mam rada Pizzu i s tenkym testem, ale ta se neda k te jejich prirovnat(aspon podle me chuti). Babi , nyni se plne venuj hostum a nedelej si starosti. Taky jsme meli ted 3 tydny navstevu a vim, ze je slusnost se jim venovat. Ja rada pockam. Dekuji jeste jednou a preji vam vsem i vasim hostum prijemnou zabavu.Ahoj

babi
6360 příspěvků 12.08.02 16:18
Pampeliško...

napsala jsem další dva recepty na Deep dish pizza, které se jmenují ¨Pizza Hut¨, ale ani jeden není přímo odtam. Pizza Hut jsem navštívila a tam mně bylo řečeno, že jejich recept nemohou vydat, ale že si mohu koupit těsto. To nám moc nepomáhá, že ano! Řekli mně, že i kdybych recept měla, že se mně nepodaří stejná křupavá pizza, protože k tomu se potřebuje PEC! To dává smysl! Zkus jeden, nebo oba recepty, třeba se trefíš. Jedno vím, že pomůže mít ¨Kámen¨ na pizzu a také, že se má péct úplně dole v troubě. No a tak jsme měli pouze dobrou večeři na Tvoji počest. Měj se!

Pampeliska191
1075 příspěvků 12.08.02 17:05
Dalsi recept

Babi, moc Ti dekuji za ochotu a velkou snahu mne pomoci s obstaranim receptu na Pizzu Hut. Ja jsem to tak trochu tusila, ze oni neradi prozradi sve tajemstvi. Ale nevadi, budu zkouset dal a dal. Prvni z Tvych receptu na pizzu se mne moc zamlouva a bylo to testo vyborne, ale urcite budu zkouset i dalsi. Dekuji za ne a hlavne za Tvou ochotu. Zdravim a preji hezky den.

babi
6360 příspěvků 12.08.02 17:37
Ráda bych pomohla...

ale toto je vše co mohu udělat. Zkus tu pizzu N°3, je tam vejce a tak bude možná lehčí. Měj se moc príma!

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Jarmark

bazar, oblečení, hand made
www.jarmark.cz