Pepicku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tresinka
156 příspěvků 11.09.04 06:29
Pepicku

Včera jsem ti posílala obrázky k receptíkům. Těšila jsem se, že už budou na Labužníku a jsem zklamaná, ani jeden tu není.......

Reklama

Reklama

Reakce:

penda
4752 příspěvků 11.09.04 09:03
Třešinko,

to chce trpělivost, Pepíček má dny, kdy je vkládá okamžitě, ale protože nemá na starosti jen tento server, nemůže tu být ustavičně, takže se neboj, určitě se Ti ozve a obrázky vloží…přinejhorším je odešleš znovu, protože se někdy stane, že v tom kvantu mailů se mu úplně ztratí…nojoooo…on si Tě namlsal tím rychlým vkládáním a teď „trpíš“… :-)))

Tresinka
156 příspěvků 12.09.04 10:48
...

Problém je v tom, že se mi tu budou ty obrázky hromadit a pak se v nich nevyznám , protože dokud my Pepča neuloží ty co jsem mu už poslala, nemá cenu posílat další. Nevím, jak vy, ale já jsem radši, když je u receptu i obrázek

penda
4752 příspěvků 12.09.04 11:01
obrázek...

pojmenuj číslem receptu, pak budeš mít přehled…a ty, co odešleš, si dávej do jiné složky, pro případ, že je budeš muset poslat znovu…a až budou u receptů, tak je jednoduše vyhoď…

pepicek
1309 příspěvků 13.09.04 06:05
už jdu na ně, právě jsem se vrátil domů

klidně je posílej postupně, jak je máš, u mě se neztratí a potom je zpracuju najednou, je to lepší, než když musím otevírat photoshop a ftp jen kvůli jednomu nebo dvěma obrázkům

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz