Pepíčku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
1irena
594 příspěvků 04.09.04 12:03
Pepíčku

jak funguje „rychlá navigace“ pod příspěvky k receptům v Diskuzi? Když si v rychylé navigaci najdu : např. strana 8-příspěvky 351-400 tak mám udělat co, abych se na tu stranu dostala?
Možná to ostatním funguje, ale já nepoužívám explorer MS, ale mozillu, třeba je to tím.

Reakce:
1irena
594 příspěvků 04.09.04 12:13
nebo

mě někdo napište, kde je to maso pečené přes noc, já to nemůžu najít

penda
4752 příspěvků 04.09.04 12:26
maso...

přes noc ; irenko, asi to bude mozillou…ale mně to v IE nefunguje též a nevím proč, pepíček mi pravil, že mám asi rozhašenou „java“, ale nemám zdání, jak to opravit… :-))

1irena
594 příspěvků 04.09.04 12:56
Díky moc

já jsem si tam nakonec „doskákala“ přes následující .....
Ta mozilla si navíc nepamatuje nicky a další věci, ale zato je prý bezpečnější(mi bylo praveno)

Alu
147 příspěvků 04.09.04 13:32
...

Mně to samé nefunguje ani na seznamu členů, ale někdy v červenci to šlo

penda
4752 příspěvků 04.09.04 13:49
seznam členů

je pro mě dnes funkční, ale vadí mi na něm následující: když si vyberu jmenný seznam podle abecedy tak, že kliknu přímo na zvolené písmeno dole pod seznamem a seznam je delší než na jednu stránku, nemám šanci se na tu následující stránku dostat, protože rychlým navigátorem to nejde, neboť nevím, na jaké stránce se momentálně nacházím, a když kliknu na „následující“, jsem opět u písmene „A“…nejde s tím, prosím, něco udělat?

1irena
594 příspěvků 04.09.04 14:06
Ani mně to nejde
Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz