pepicku,

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

possum
464 příspěvků 08.09.04 17:22
pepicku,

prosim o pomoc. Kdykoliv napisu nejaky prispevek, objevi se mi tam 2×. Vzdycky. Proc? Co delam blbe?

Jinak me na tento web poslal nekdo z uplne jineho chatu a budu mu na vzdy velmi vdecna. Nebo vlastne tobe. Nebyt tebe, nebyl by tenhle web.

Reklama

Reklama

Reakce:

pepicek
1309 příspěvků 13.09.04 06:02
jejda to nevim

důvodů může být více, nějaká zvláštní cache po cestě, pokud surfuješ z kanceláře větší firmy, nastavení firewallu nebo nějaký zvláštní spyware, který do počítače nepatří … opravdu nevím … dělá ti to i na jiných serverech nebo jen na Labužníku?

possum
464 příspěvků 13.09.04 16:03
pepicku

tady neni zvykem, ze by se misto prace sedelo na chatech, tady se v praci pracuje
Tudiz, nic extra na computeru nemam.
A zatim se mi to stalo jen tady na diskusni forum. Zajimave, ten dotaz tobe se objevil jen jednou.

Jenofefa
1315 příspěvků 13.09.04 23:47
Possum

i mně se mockrát stalo - naposledy dnes - že se mi příspěvek objevil dvakrát za sebou. A pozorovala jsem to i u jiných. Já mám vždycky pěkný vztek, ale zatím jsem postřehla, že se to stane, když mne Labužník přesměruje na původní stránku, ke které jsem psala příspěvek, a já se chci ještě vrátit třeba o jednu stránku zpět a použiji šipku vlevo nahoře „zpět“. Takže je pak lepší zmáčknout třeba „Diskusní fórum“ a dojít tam, kam chci, tudy. Proč se tak děje nevím, ale už jsem to párkrát takhle vypozorovala.

esmeralda
4813 příspěvků 13.09.04 23:32
Possum,

já nejsem odborník, ale jedno mám vyzkoušeno. Vždycky když napíšu a pošlu příspěvek, zavřu celého Labužníka. A pak si ho nastartuji znova. Od té doby jsem neměla nic dvakrát. Možná že to bude fungovat i tobě.

possum
464 příspěvků 14.09.04 14:22
Ahoj Jenofefo a Esme,

diky za rady. Jsem rada, ze se to nestava jen me. Taky jsem rada, ze vim, ze jeste zijete. Uz jsem tu kolikaty den a na chatu nikdo. :(

possum
464 příspěvků 14.09.04 14:22
Ahoj Jenofefo a Esme,

diky za rady. Jsem rada, ze se to nestava jen me. Taky jsem rada, ze vim, ze jeste zijete. Uz jsem tu kolikaty den a na chatu nikdo. :(

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz