Pampeliško,

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

1irena
591 příspěvků 15.01.03 03:05
Pampeliško,

konečně jsem objevila knihu,která mě zmátla,neb uvádí sojové výrobky v bílkovin.sk.
Je to Maria Winterová:Dělenou stravou k ideální postavě, v Česku vydaná nakl. Ikar v roce 1999.Cituji:Bíl­kovinová skupina-sojové výrobky-soj.mléko,mou­ka,tvaroh/tofu/ a sojový salám,pasty,sojová omáčka/str.34 to­hoto vydání/.Proto mám zmatek.Ale fakt se teď těším,když čtu ty výzvy pod Tvým článkem,že třeba něco o hubnutí napíšeš/samozřejmě si uvědomuji,že máš víc práce z rodinných důvodů a myslím,že bychom Tě neměli honit/.Zdravím I­rena

Reklama

Reklama

Reakce:

Pampeliska191
1075 příspěvků 16.01.03 04:14
Ireno,

diky za nazev knihy. Tuto knihu nemam a urcite si ji obstaram, protoze mne zajimaji ty rozdily nazoru. Podle meho nazoru si myslim, ze autor timto chce uvadet bilkoviny na 2 skupiny, zivocisne a rostlinne, coz by znamenalo vsechno v poradku. Nekteri autori knih se timto lisi, ale v podstate je to stejny, ale hure se to chape. Ireno, pokud se Ti zase dostane nejaka takova kniha do rukou, tak mne muzes zase napsat jeji nazev. Prestoze mam literatury o teto delene strave jiz doma hodne, pracuji na tom a tuto knihu si shanim. Dekuji. Co se tyka mojich clanku o hubnuti, tak se na tom pracuje. Mej se moc hezky. Zdravim taky vsechny priznivce Labuznika

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Jarmark

bazar, oblečení, hand made
www.jarmark.cz