No to je fakt dobré

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ludwig.II
39 příspěvků 12.11.02 01:49
No to je fakt dobré

Děkuju všem co vyjádřili svůj názor na Tinami a zaslali mi svoje rady. Chci jenom připomenout, že nemoci jater skutečně nemusí a priori vznikat z alkoholu. Táta pije velice střídmě o víkendech si dá večer jedno dvě piva. Někdy i ve všední den, ale i tak je hluboko pod průměrem. Pokoušel jsem se ten příspěvek skutečně brát jako vtip, ale jakmile se tam objevilo tolik špíny na rodiče, tak jsem to nedokázal, asi nemám smysl pro humor. A nebo už není módní mít rád svého tátu a mít o něj strach.

Reklama

Reklama

Reakce:

Ludwig.II
39 příspěvků 12.11.02 01:59
Omluva

Omlouvám se všem, tenhle text měl přijít na příspěvek Játra, ale v rozčílení jsem omylem zmáčkl nový příspěvek.

Kopretinka
565 příspěvků 12.11.02 02:55
:o)

Nic nevyšlo z módy Ludwigu, myslím, že se všem obrátil žaludek, když si přečetli příspěvek od Tinami. Já na svoje rodiče taky nedám dopustit a myslím, že nikdo tady na Labužníku se s Tinaminým příspěvkem neztotožňuje. Pokud ona má takový vztah k rodičům, měla by se stydět. Držím palce Ludwigu a snaž se to přehlídnout…

Pampeliska191
1075 příspěvků 12.11.02 03:35
.....asi nemam smysl pro humor

Ludwigu, snad kazdy normalni a slusne vychovany clovek si svych rodicu vazi. Nedelej si z toho nic, jak vidis nejsi sam, komu se udelalo z prispevku od Tinami zle. Vsak mne samotne se snazi Tinami jiz delsi dobu vysvetlit, jak jeji prispevky jsou vtipne, ale pritom jsou velmi trapne a nekdy i nesnesitelne. Tohleto preci neni uz zadny humor. Ja uz ji povazuji za osobu, ktera ma radost z toho, kdyz muze nekomu ublizit nebo aspon nekoho ztrapnit. A jak vidis mame tady i takove labuzniky, kterym se jeji chovani prilis libi, ale jen do casu nez by se to tykalo jich samotnych.

Ludwig.II
39 příspěvků 12.11.02 05:57
Kopretince

Chtěl jsem ti poděkovat na tvůj meilik, ale kontakt byl jen přes IC a to je na mě moc složité:-), no aspoň sem si prohlédl tvoje stránky. Díky moc za podporu a za to, že nejsem sám.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Jarmark

bazar, oblečení, hand made
www.jarmark.cz