Octomilky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Labužník Denda02
213 příspěvků 27.09.06 10:02
Octomilky

Nemate nekdo prosim nejaky opravdu osvedceny zpusob jak se zbavit ovocnych musek???
Zatim jedine, co jsem zjistila je, ze maji rady cervene vino - ozerou se a utopi… jenze ja to vino rada taky a nebavi me s nima vecer bojovat, kdo ho teda vypije… Pri me sikovnosti jsem na nejlepsi ceste kvuli odhaneni musek kolem sklenice to vino rozlit na koberec
Nekde jsem cetla, ze pomohla „osvedcena babska rada s octem“, ale v cem spociva tam nebylo

Reakce:
Ivo
1045 příspěvků 27.09.06 10:29
Nemám to ověřené...

…ale třeba molů ve spíži jsem se zbavil tím, že jsem jim „pustil“ Raid.....možná to skolí i Tvoje mušky.

PS: i já je nenávidím a také mě ser..

Labužník Denda02
213 příspěvků 27.09.06 10:39
Ivo,

…zkousela jsem biolit, ale aby to zabralo, musela jsem trefit kazdou zvlast… Skoncilo to tim, ze mi bylo blbe z toho smradu a za chvili tam byly dalsi svinule - predpokladam ze se slitly na pohreb tem co jsem trefila.

Ivo
1045 příspěvků 27.09.06 11:11
Blbě jsem se vyjádřil...

…měl jsem na mysli to zařízení do zásuvky…jsem si vědom, že ve spíži to asi není to nejlepší, ale fungovalo to…já to většinou strkám do zásuvky přes některý z časovačů a tam se dá nastavit režim třeba co druhý den na nějakou krátkou dobu a ono to na ty bestie stačí…

DanaJ
1136 příspěvků 03.10.06 11:17
Stačí..

odstranit zdroj, za kerým lítají. Ovoce, zelenina, šťávy, ocet atd. no prostě co je nakyslé a válí se ledabile někde povenku.

lydia
1227 příspěvků 04.10.06 16:18
Dendo,

už se to tady jednou projednávalo

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz