Tesco Andel,

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bali
1254 příspěvků 21.09.06 22:54
Tesco Andel,

jezdi nekdo z Labuzniku na nakup do Tesca na Andelu?Zajimalo by mne jak to tam ted vypada s parkovistem.Driv se tam dalo v pohode parkovat cely den. Nevite jestli uz nahodou neudelali nejaka neblaha opatreni?

Reklama

Reklama

Reakce:

Papaja 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.06 12:26
Včera...

…navečer jsem tam byla. Vypadá to, že už tam jsou nainstalované automaty na placení parkovného. Ale zatím nefungují

Bali
1254 příspěvků 23.09.06 20:06
Dik,

pojedu tam asi v utery. Bylo tam vzdy idealni parkovani.V dosahu tramvaje,metra, centra.Diky, diky!

Labužník handula02
634 příspěvků 24.10.06 12:32
Tesco

Byla jsem tam před 15 dny a už do potravin nakupovat nepojedu. Je to katastrofa, regály napůl prázdné, v oddělení ryb to smrdělo / né rybinou / a žádné ryby tam neměli. Byli jsme tam okolo půl 9 večer, jelo málo pokladen, takže jsme čekaly na odbavení s košíkem cca 40 minut. Některé pokladní odcházely s brekotem, asi zákazníci ztratily nervy. Prý je parkoviště už placené. Škoda, když tam byl " Kerfík " jezdila jsem tam ráda i sortiment mi vyhovoval.

Bali
1254 příspěvků 24.10.06 13:05
"Kerfík"

byl o neco lepsi. Hlavne v zacatcich.
Parkoviste"zdarma" bylo fajn. Urcite tam parkovalo i plno lidi co pracuji okolo.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz