Pravá vanilka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jau
457 příspěvků 19.09.06 12:36
Pravá vanilka

Chtěla bych se zeptat odborníků: je možné, aby jeden vanilkový lusk stál 90,–Kč?? V apetitu a Kluci v akci téměř ve všech sladkých receptech používají vanilkový lusk. Chtěla jsem si jeden koupit na zkoušku, ale po zjištění ceny ( bába kořenářka na jarmarku ) jsem se rozhodla nadále používat náhražky

Reakce:

marmelada
1643 příspěvků 19.09.06 12:58
Vanilka

Já kupovala lusky v balení po dvou v ceně kolem 50 ti korun. Nepoužívám je ale tak, jako kluci, používám z nich vyrobený extrakt a vanilkový cukr.
tady
tady diskuse

jau
457 příspěvků 19.09.06 13:10
...

Děkuji. Chtěla jsem se tedy zeptat, kde v ČR ( do ciziny se nedostanu ) se nechá koupit levnější vanilka? U nás máme jen Albert, Lidl a Penny a nemají ji A to nemluvím o malých obchodech.

Ivo
1045 příspěvků 19.09.06 13:23
Jau...

…mrkni třeba tady TARGET = _new . Ale prostuduj si to - moc tomu nerozumím, neboť koukni třeba tady TARGET = _new …

jau
457 příspěvků 19.09.06 13:30
Ivo,

aha, ale ty myslíš nákup přes internet, ale s tím já nemám zkušenosti ( kromě knih ) a zvlášť u potravin bych se toho trochu bála. Myslela jsem třeba nějaký řetězec, jsou různě v okolí ( Jihlava atd. ), tak bych se tam nechala dovézt. Přesto Ti děkuju za snahu

Ivo
1045 příspěvků 19.09.06 13:38
Jau...

…jojo…ono stejně se k tomu musí počítat s nějakým balným a dopravou.........já chtěl hlavně poukázat na ten propastný rozdíl v cenách (pokud v tom není nějaký háček, tak to bude asi onen příběh, o kterém se v těch marmeladiných odkazech zmiňuje hanysek)

penda
4752 příspěvků 19.09.06 13:49
Antonín

má i kamennou prodejnu, v Plzni na Dominikánské 7 a je tu i pár labužníků, kteří od něj nakupují i po netu a jsou spokojeni. ;o)
Kolem Antonína je tu i pár dalších diskuzí:
chvála na tuto prodejnu od Jenoféfky ,
lucianka byla velmi spokojena se zásilkovou službou
a přímo vanilka přišla Papáje také v pořádku …
jau, nebála bych se toho, určitě je to kvalita. ;o)

penda
4752 příspěvků 19.09.06 13:50
jéje...

marmeládka sem už ty odkazy strčila…já ji přehlédla, holku jednu…;o)))

jau
457 příspěvků 19.09.06 14:15
Vanilka

Moc vám všem děkuju a musím říct, že jste mne přesvědčili Koření od Antonína fakticky vypadá dobře. Ještě jednou dík.

buturenka
311 příspěvků 19.09.06 14:55
to jau

od Antonína so objednávám už delší dobu, a to koření je super, zaplatíš za poštovné, ale přivezou to až na stůl ,

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz