Labužníci, ráda bych vás viděla

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

esmeralda
4813 příspěvků 19.09.06 09:25

Čas se krátí a od zítřka za týden letíme do ČR.
Pobyt v Praze jsme si zamluvili od neděle 29. října do soboty
4. listopadu kdy odlétáme do Vídně.
Ráda bych se s vámi (nebo aspoň s některými z vás) v Praze setkala na pár piv.
Ale namám ponětí kdy a kde.
Jestli máte zájem navrhněte nějakou příjemnou (ne příliš začouzenou) putyku.
Doufám že někdo něco vymyslí. Těším se.

Reklama

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.09.06 09:34
Esme,

jestli ještě budu v Praze, tak se určitě zúčastním.

penda
4752 příspěvků 19.09.06 11:34
Já se též zúčastním...

pochopitelně s habánětem ;o)).....když říkáš, že ode dneška za týden odlétáte do ČR, to budete ten měsíc trávit někde mimo Prahu anebo ses spletla v měsíci?… já jen, abychom na sebe nečekali někde v nějaké putyce s měsíčním odstupem ;o)))
Hospůdek v Praze zatím znám jen pár, z toho v San Severu dělají vynikající pizzy, ale je tam moc hlučno, Aldo nemá tak dobré pizzy, je tam určitě klidněji, ale na takové setkání to chce něco jiného, ve Smíchovské radniční je též moc hlučno…navrhuji restauraci U Vltavy v Modřanech. Je tam moc pěkně, kuchyně výborná, ceny pro dnešní dobu normálně přiměřené. Ale klidně to může proběhnout kdekoli jinde…hlavně, že tam bude hačat ta správná esme ;o))

bedla 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.09.06 13:09
Zdravím Esme...

věřím, že se podaří, ráda přijedu.

Manana
1515 příspěvků 19.09.06 16:52
Vypadá to,

že už nebudu na Šumavě, tak se rád zúčastním. Manek určitě nějakou hospodu vymyslí, hlavně ale asi bude třeba udělat rezervaci, ono je v dobrejch hospodách plno. No, a pívo za mě vypije habana, s tím si nedělám starosti.

esmeralda
4813 příspěvků 19.09.06 23:14
Díky všem kdo jste se zatím ozvali.

Hlavně vymyslete datum které by vám vyhovovalo. Ať je to kdekoliv v Praze, už se tam s Mickem nějak dohrabu.
Vladko, datum je v pořádku. Nespletla jsem to o měsíc. Ze začátku se budeme pohybovat po severu a západu Čech.
V Praze budeme až ke konci (na dříve se nám nepodařilo zajistit ubytování). Máme toho v plánu dost, ale je nám celkem jedno v jakém to půjde sledu.

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.06 11:28

Esme a ostatní, kteří máte zájem. Navrhuji jeden ze tří dnů: úterý 31.10.; středa 1.11.; nebo čtvrtek 2.11. - záleží na tom, který den bude vyhovovat nejvíce zájemcům. Aby nebyl problém s dopravou a nalezením příslušného sraziště, našel jsem (a s Maňánkem již i navštívil) restauraci přímo u stanice metra Chodov. I když název je trochu divoký (EXTREME CARE RESTAURANT), není tam moc lidí, není tam nakouřeno, kuchyně je česká, mezinárodní a vegetariánská, pivo se čepuje 11°Mušketýr a dá se platit i platební kartou. Jak si Maňánek vyzkoušel, nevaří tam špatně a posezení by bylo v patře, kde by jsme měli svůj prostor. Hodinu počátku „srážení se“ bych tipoval tak na čtvrtou až pátou odpolední.
Očekávám další podnětné návrhy v této diskuzi!

Eja
3826 příspěvků 24.09.06 17:28
Esme,

těším se na Tebe

esmeralda
4813 příspěvků 24.09.06 21:40
Ejo a ostatní Labužníčci,

taky se moc těším.
Ta níže zmíněná restauračka vypadá dobře. Nemáme ponětí kde se nachází, ale když budeme mít adresu tak to najdeme.
Kterýkoliv jmenovaný den nám vyhovuje.

esmeralda
4813 příspěvků 24.09.06 21:45
....jenom chci dodat

že jsem na webu nenašla stránky na tu restauraci, takže adresa bude nutná. Dík.

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.06 07:50
Esme,

neboj, všechno bude popsané, nakreslené a označená cesta! Když něco dělám, tak to dělám pořádně! Na mě se můžeš spolehnout!

Eleeen
1127 příspěvků 29.09.06 07:43
víkend

je mi líto, že vůbec nemyslíte na mimopražské Labužníky, docela bys přijela taky, ale dovolenou si vzít nemůžu.
Je mi to moc líto, Esme, ale asi se zase neuvidíme. Leda kdybys jela někam na Moravu, mohly bychom si dát někde aspoň kávu…

penda
4752 příspěvků 29.09.06 08:12
Eleeen,

taky vidím problém v tom, že to nebude o víkendu, protože nevím, co udělám s Járou, už jsem uvažovala i o tom, že bych si s Esme udělala soukromý sraz o nějakém víkendu, kdy se to bude hodit nám oběma. ;o))

penda
4752 příspěvků 29.09.06 08:15
webová adresa na restauraci

Extreme Cafe ;o)

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.06 08:49
Nesmutněte,

tak dobře, ještě tedy můžeme přidat pátek 3.10. pro ty, kterým nevyhovuje setkání přes týden. Zatím je to jenom zjišťování, kdy kdo může, tak se vymáčkněte! Doteď vlastně kromě Esme nikdo neřekl, který den by mu seděl…

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.06 08:53
Eleeen,

já jsem také mimopražský, až z Frýdku-Místku!

Eleeen
1127 příspěvků 29.09.06 09:51
manku,

tak to jsme „skoro“ sousedi, já jsem z Přerova

Labužník housenka02
609 příspěvků 29.09.06 19:34
...

… a já z Kostelce u Holešova, to je od Přerova co by kamenem dohodil… jenom kde vzít čas a dojet do Prahy… to kdyby mi tak někdo poradil… hned bych tam byla mezi prvními…

Bunter
457 příspěvků 29.09.06 20:18
...

Pánové, když přijede taková labužnická kapacita a kamarádka a z takové dálky, tak bych jí netahal někam do Michle na 11° Mušketýra, ale vzal bych jí do nějaké vyhlášené a tradiční hospody, kde jí nabídnou to nejlepší. A v Praze je jich celá řada. Pokud jde o plzeňské pivo tak já mám mojí favorit hospodu U Jelínků v Charvátově ulici, kde se nevaří, ale pouze pije a kde mají zřejmě nejlepší pivo na světě. Prostory jsou velmi malé a skrovné a je furt narváno. Tak pokud bude a to určitě bude chuť na něco dobrého k pivu tak Jelínek nemůže sloužit. Ale za rohem na Jungmanově náměstí je světoznámá pivnice U Pinkasů, kde mají výbornou kuchyni a lístek je stálý, léta neměnný. Pivo tam je také vynikající a dokonce v roce 2005 dostalo od pivovaru zvláštní uznání v podobě čtyř půllitrů z možných pěti, kdy pět půllitrů si nechává pivovarská pivnice v Plzni. U Pinkasů jsou rozlehlé lokály i menší místnosti a ještě se může sedět i v patře nebo na zahrádce. Pro zhruba deset lidí není třeba si myslím v této roční době zjednávat rezervaci. Jen skok odtud a jsme na Můstku. Zde pár kroků v Provaznické ulici je hospoda U provaznice která nás i přes vyšší cenové relace zcela ohromí. Pečená kolena se podávají přímo v pekáčku jakož i králík, uzenou směs vám naservírují na prkénku a s pořádným nožem…guláš tam je výborný a prostě všechno a i pivo je k světu. Jenom skok odtud směrem Perlovka, Rytířská je opět vyhlášená stará restaurace U dvou koček. Tam mají znamenitou a vyhlášenou kuchyni, mají i výborné husičky a kachničky a pivo jako křen. I když se hospoda nalézá v centru, chodí tam spoustu řemeslníků na obědy i na držťkovou. U Zlatého tygra to je marnost nad marnost a když si vystojíte frontu před patnáctou hodinu a chytíte flek, tak si dáte s bídou čtyři piva tak do té osmnácté hodiny kdy přicházejí štamgasti. Jednou se mi však podařilo sedět tam s dvěma Američany do dvaadvacáté hodiny a pak jsme ještě táhli na kvasnicovou jedenáctku do měšťanského pivovaru v Jindřišský. Z tygra je dnes turistická atrakce a pro ty zvláštní poměry už tygra nenavštěvuji. Takže bych to nedoporučil ani vám pokud si tam nechceta dát dvě pivka. Musíte však sedět pivo vám na stojáka nedají. No a poslední plzeňskou na naší cestě ( i když je jich moc a zde nejde obsáhnout vše ) je restaurace U Rudolfína. Je kousíček od Rudolfína na levé straně směrem k Národnímu divadlu a když přijedete tramvají a vytoupíte na refíži jste přímo proti hospodě. Tady mají také vyhlášenou kuchyni a mají všemožné specialitky i obrovská kolena za přijatelné ceny. Lokál je velký. V přízemí je pípa s výhledem na ulici, která obslouží asi třicet žíznivců. Když vystoupáme po schodech natrefíme na příjemnou místnost i když uzavřený salonek to není, ale je to relativně v soukromí a když naopak sestoupáme do sklepa octneme se ve velmi solidní a rozměrné pivnici. Jsou zde i nekuřácké stoly a kvalitní větrání. Podle bedekru pražského pohostinství je restaurace U Rudolfína zařazena mezi šest pražských provozoven, kde dostanete nejlépe ošetřené plzeňské. Pro informaci k těmto hospodám patří moje zamilovaná U Jelínků v Charvátově ulici, U Zlatého tygra, U Rudolfína, U Pinkasů U Vejvodů a U Dvou koček. Všechny pivnice mimo U Vejvodů, kde jsem nikdy nebyl a nevím proč, často navštěvuji a mohu vřele doporučit. To byla plznička,ale máme také Budvar. Já považuji plzeňské za nejlepší pivo, ale Budvaru se nemohu vzdát kvůli jeho specifičnosti, jiné chuti, jinému chmelení a síle. Kousek od Národní třídy je světoznámá restaurace U Medvídků, kde se vám dostane toho co český sládek vytvoří plnou parou. Říká se, že se tam v létě směstná až na 500 žíznivců, ale já spíše lokály vídám poloprázdné. U Medvídků mají však vymyšlen nejlepší systém rezervací. Díky velkému rozčlenění lokálu jsou místa pojmenována podle ulic i čísel a tak si můžete objednat „salonek“ nebo i několik stolů v lokalitě která se vám líbí a né ten čtvrtý stůl zprava. K vyhlášené jihočeské kuchyni není co dodat a dělají tam i výborné minutky. Vřele doporučuji. Na bojišti U Kalicha jsem dlouho nebyl a jelikož je lokál stále obležen Japonci, vypadají podle toho i ceny. Nevím jak dnes, ale pár let po revoluci jsem tam pozval své přátele na pivko a na oběd a oni nás ve 12.00 hod.vyhnali s tím, že mají polední přestávku do 14.00 hod. něco neslýchaného!! a pak je dříve vyhlášená Vlachovka dnes již torzo vyhlášené restaurace. Jelikož tam blízko bydlíme občas tam zaskočíme ale je to bída. Lokál prázdný, jídlo staré a špatné pivo teplé. Kousek odtud se zahrádka U Hofmanů nafukuje hosty a i lokál je narván k prasknutí. Skvělá kuchyně a výborný Gambrinus. To je však v létě. Po zavření zahrádky U Hofmanů sklouzává do průměrné pražské trojky, ale to je jiná kapitola. A jsme u černého. Na flekovské pivo jsme jezdili až z Teplic a vždy tak deset chlapů a nechávali jsme si rezervovat výklenek Kufr. Tenkrát stálo pivo 6.10 Kčs a platilo se hned a jak nedostal pingl sedmičku tak host čekal a čekal. Pak jsem se jednou na dovolené seznámil s mistrem chlazení panem Bartoškou a ten mě seznámil se sládkem od Fleků panem Chramostilem. Flekovský sládek si tehdá ( a možná i dnes) dělal všechno sám od mytí sudů až po várky. Byl nato prostě sám. Občas mu vypomáhal již bývalý sládek důchodce. V roce 1990 jsem se opět do flekovského pivovaru zašel podívat se ženou, nikoho jsem nehledal ani se na nikoho neptal, jen jsem smutně sledoval zlodějské ceny na jídelníčku a zlodějské ceny piva. Míra byla tak na půl půllitru, pivo teplé a co s tím pivem výčepní s pomocníkem dělali tak to by se i mlíkař styděl.Seděli jsme na zahradě přímo protí pípě. Odešel jsem znechucen a myslím, že tam dlouho nevkročím. Návštěvník Prahy by však flekovský pivovar navštívit měl. Je to historie piva v Praze a jistě změnili chování. O cenách bych pochyboval. Krátká exkurze je téměř u konce s konstatováním, že mnoho vynikajících pražských hospod díky tržnímu hospodářství, privatizaci a restitucím zaniklo (namátkou na Letné.. Plzeňský dvůr nebo U Sojků kde z jedné hospody udělali prodejnu obuvi a v druhé je herna plná cikánů.) a s konstatováním, že existují i jiné druhy piva v českých zemích, Staropramen tak ten spolkl britský Bass a určuje výstav a i přes obrovskou reklamu „Chlapi sobě“ nedosáhl takové popularity jak se očekávalo. Pije se hlavně v Praze a část jde i na export. Gambrinus. Tak tohle pivo ovládlo města i vesnice a prakticky zlidovělo. V Praze ještě natrefíte na Krušovice a na popovického kozla a je dobře ochutnat i Bernarda. Mimopražské pivovary vaří některé dobré ležáky ale to bychom se dostali někam jinam.
Smíchov je Angličanů, Krušovice patří podnikatelům z bývalé Jugoslávie, Plzeň patří podnikatelům z Jihoafrické republiky, Nova patří Rumunům,Prima zase Litevcům. a proto si s tím nebudeme lámat hlavu. Na zdraví a všeho s mírou.

Bali
1254 příspěvků 30.09.06 08:14
Teda Bunter!

Taky sis mohl pospisit a napsat ten vyber pred tydnem!!!

Byla jsem v Praze s fr navstevou a jedli jsme ve skvele pizzerii Maestro. Kdybych cetla tvuj seznam driv, mozna bychom papali jinde, i kdyz ta pizzeria je vyborna! Kdo ma rad testoviny tak si tu moc pochutna.A nejen testoviny!
Dalsi skvela restaurace je „U Sádlů“, v Klimentské ulici. Zajimavy interier a velmi chutna ceska kuchyne.
Pred sebou mam jejich jidelni listek (jelikoz je sbiram) a toci Budvar-0,5 l-28Kc. Hotovky kolem 85Kc. Polevky 40-45. Minutky 145.Presso 25. Jidelak je narvany dobrotama! Kdyz je vetsi skupina muzou vam udelat ochutnavku vetsiny jidel na velkych podnosech! To meli nedavno fr sportovci a moc to chvalili!
Po prichodu vam daji na stul terinky se :,-(lem a skvarkama!To fr.moc chutnalo a budu toho muset vezt do Francie asi tunu!

Rezervace je bohuzel nutna, jelikoz restaurace je to vyhlasena! Na obed to jeste jde ,ale vecer je NARVANO! telefon je 224 813 874

Bunter
457 příspěvků 30.09.06 21:01
...

Bali já tu jsem jednou za uherák a proto ten skluz

Bali
1254 příspěvků 01.10.06 10:45
Bunter,

však já vím!

Eleeen
1127 příspěvků 02.10.06 10:39
3. 11.

pokud bude sraz tento den, tak ráda přijedu (pokud mě na přechodu nepřejede ponorka nebo tak něco…)

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.10.06 12:20

Tome,

díky za výčet restaurací a popis osobních zkušeností s nimi, ale než dosáhnu takové kvalifikace jako ty, tak už asi zase v Praze nebudu…

Protože sám mimopražský, místních lokálů neznalý, vycházím ze základních požadavků nás, „venkovanů“ ve velkoměstě:
aby se to dobře hledalo, bylo to lehce dosažitelné MHD pokud možno bez přestupování, aby to mělo nějakou úroveň a ceny přitom nehrozily zrušit rodinné konto, navíc je tu požadavek Esme, aby tam nebylo zakouřeno (s tím souhlasím!) a ještě navíc já osobně se děsně nerad vyskytuji v lokále, kde se se mnou zároveň tlačí dalších tisíc lidí… Prostě v jednoduchosti je síla, a to tahle restauračka docela splňuje. Nepořádáme recepci, jde přece o to, aby jsme se poznali i osobně, a tak na značce piva myslím až tak nezáleží. Myšketýr se pít dá (už jsem v Praze dostal i patoky za cenu cadilaku). Radegast to sice není, ale co už člověk nadělá, že!
Takže tedy shrňme to:
Za den D vyhlašuji pátek 3.11.2006, hodinu H 17°°, hospodu HO tu původně navrženou. Kdo souhlasí, a chce se zúčastnit, tak prosím napište alespoň ANO, ať vím, kolik nás bude. Zamluvím jenom úpravu místa pro naše posezení, každý si objedná, co bude chtít.

penda
4752 příspěvků 02.10.06 13:52
Penda, habáně a Jára

ANO, ANO a ANO. ;o)

Jen musíme doufat, že se někomu esme ozve či někde u známých nebo v kavárně sedne k internetu, aby věděla, kdy se s ní vůbec chceme setkat.

P.S. Za hydraulika též ANO, mluvila jsem s ním, bude se snažit přijít. ;o)

Ivo
1045 příspěvků 02.10.06 15:04
Tož Minku...

…(to není překlep, to je pouze zkratka od MIlý máNKU), pokud si nezlomím nohu anebo mi játra nevypoví službu, tak bych se též tého KLOKAN-CUP COMPETITTION zúčastnil…

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.10.06 15:50
SETKÁNÍ

Zatím se to jeví takto:

Esme s Mickem, já (Mánek), Vladka s Járou (nebude se nám tam nudit?), Habana, Hydraulik, AliceG, Ivo, Eleeen, Jenofefa, Maňana, Bedla a Eja.

penda
4752 příspěvků 02.10.06 16:58
Jára? nudit?

nemám chůvu, jedině, že bych ho zavezla k Bety ;o))

Labužník housenka02
609 příspěvků 03.10.06 08:44
...

Milý Mánku, pokud bude na mne šéf mimořádně hodný a dá mi dovolenou tak učitě přijedu… už se moc těším, že poznám osobně lidi se kterými si tu a tam píši…

DanaJ
1136 příspěvků 03.10.06 09:49
Já bych ráda,..

ale budeme asi na dovolené. Plánujeme také výlet na víkend k přítelovu strejdovi do Prahy, tak by se to mohlo zneužít. Hodil by se mi tedy pátek, když už bych jela, ale neberte na mě ohled, kdybyste se rozhodli jinak. Restaurace je kuřácká či nekuřácká?

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.10.06 10:31
DanaJ

Restaurace je sice kuřácká, ale nakouřeno v ní není. On to také ovlivňuje fakt, že tam není nával. Jinak v pátek to je, přečti si to shrnutí kousek níž!

DanaJ
1136 příspěvků 03.10.06 11:14
Hm,

mám totiž astma, takže jestli tam bude nakouřeno, tak prchám do houští, jinak bych se dusila.

Kazii
1 příspěvek 03.10.06 11:37
Ano

i já Kazi (teď přejmenovaná na Kazii) se ráda zúčastním… a to tak, že hodně.

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.10.06 12:39
!!!!!

Tak se nám ten seznam utěšeně rozrůstá, už eviduji 18 zájemců!!!

Florentyna
439 příspěvků 03.10.06 12:47
Ano

ano ano, přijdu, doufám, že tam vydržíte déle než do osmi do večera, manžel bude muset dobrovolně hlídat celou sestavu dětí a tak přijdu asi až později.

Vladko, nechceš dát Jarouška k nám? Aspoň bych měla jistotu, že to doma zatím proběhne hladce

Labužník Andry02
121 příspěvků 03.10.06 20:17
ja taky ja taky ja taky

to je ted bojovy pokrik meho dvouoleteho syna… ale toho s sebou nevezmu, hlidani sezenu a v patek 3. listopadu uz se na Vas vsechyn moooc tesim, hlavne Eleen a Florentynku !!!!!!!!

pa Andrea

penda
4752 příspěvků 04.10.06 12:16
Flo,

jsi poklad. Jára u Vás bude velmi rád, to dobře víš. ;o) Dnes se asi už nestihnu stavit a ráno jedu zase domů, ale určitě se ozvu telefonicky a domluvíme se. Pac a pusu. Jen tak mne napadá, nemá dnes Kájinka narozeniny? Jestli jsem se nespletla, tak přeji všechno nejnejnejlepší..... Jdu Ti brnknout. ;o))

pekarka
410 příspěvků 04.10.06 14:20
labužníci

Když se tak koukám kolik Vás chce přijet, nelením a taky bych si našla čas. Zatím nezávazně se mnou počítejte. Akorát se v Praze fakt nevyznám.

esmeralda
4813 příspěvků 06.10.06 10:14
Letadlo nespadlo....

…už jsme tu.
Nebudu unavovat, tak jen stručně.
Vyhovuje nám kterýkoliv den od nedělě 29. října do pátku 3. listopadu. Jen snad kdyby to bylo v ten pátek, budeme potřebovat možná o dvě místa víc, neboť je to den před naším odletem a přijede se s námi asi rozloučit Mickova maminka a bratr.
Je nám úplně jedno jaké tam točí pivo, nebo jaké se podává jídlo. Po pouhém týdnu pobytu jsme již přepití a přežraní, neboť nás tu krmí jako kdyby byl konec světa.
Chci vidět hlavně vás a moc se těším.

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.06 10:26
Esme,

počítám s tím, že se počet lidí ještě změní. Nic se neděje, hlavně aby jsi se tak 31.10. podívala na Labužníka. Dám sem popis dopravy, pokud to půjde, tak někde budou i fotky jak se tam dostat.

Zdravím

karminek
757 příspěvků 11.10.06 19:14
...

Kdyby to bylo toho 3. tak snad bych mohl dostat dovčujenom prosím vás dejte vědět v kolik a kde.
Tomuto setkání prostě nejde odolati.
SRAZU A ZÁBAVĚ ZADAR ZDAR ZDAR
KARMINEK

penda
4752 příspěvků 11.10.06 19:39
karmínku,

vše už máš v diskuzi napsáno - 3.11. v 17.00 v res­tauraci Extreme Café v nákupním středisku Chodov…;o)

glama 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.06 22:27
Prosíííííím, prosííííííííím,

Já bych si taky přála se zůčastnit…
Takže, pokud mne vezmete mezi sebe, pokusila bych se 3.11. na Chodov dorazit!
Opravdu moc se budu snažit!!!!! A těším se už teď!

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.06 08:03
Prozatímní sumář:

1 Esme
2 Mick
3 Mánek
4 Vladka
5 Habana
6 Maňana
7 Bedla
8 Eja
9 AliceG
10 Hydraulik
11 Ivo
12 Eleeen
13 Jenofefa
14 Housenka
15 Florentyna
16 DanaJ
17 Kazii
18 Andry
19 pekařka
20 Mickova mamka
21 Mickův bratr
22 Muso
23 karmínek
24 glama

karminek
757 příspěvků 12.10.06 19:53
...

Děkuji a těším se.
Zároveň se modlím aby mi do toho něco nevlezlo.

bedla 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.06 14:30
Ráda bych...ale,

omlouvám se, ale u nás se změnila situace. Nepřijedu. S Eme a Mikem jsem měla to potěšení posedět, jsou výborní. Ráda bych poznala i ostatní Labužníky, tak tedy příště. Bedla

DanaJ
1136 příspěvků 16.10.06 07:19
Nepřijdu.

Posunuli jsme si dovolenou a přijedem třetího dom a asi večer a v sobotu a v neděli jde přítel do práce, takže do Prahy na víkend nepřijedeme. Moc mě to mrzí, taky bych vás ráda viděla.
Mno, ta Praha mi vyhovuje na srazy. Kdyby se dělal zase nějaký, tak bych, jestli mi do toho zase nic nevleze, souhlasila opět s tou páteční Prahou.

esmeralda
4813 příspěvků 16.10.06 09:50

Se vším počítáme, moc se těšíme.

Papaja 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.06 11:15
Můžu taky?

Nikoho z Vás osobně neznám.......­..jestli by to nevadilo…?

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.06 11:58
Papajo,

každý může! Už si tě píšu!

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz