no...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kely
186 příspěvků 01.02.07 13:11
no...

souhlasím s papajou, myslím že pracující lidé nemají čas se dohadovat kam dávají a v jakém pořadí vidličky a nože, hlavně že mám čas je z myčky dát kamsi do čista a sucha..možná mě podobné „starosti“ potkají na mateřské, nebo v důchodu

Reakce:

Labužník handula02
634 příspěvků 01.02.07 22:59
Kely

Kdo chce udělá si čas na všechno. Je zajímavé, že jsi si udělala čas odpovědět na takovou blbost - anketa příbory.

esmeralda
4813 příspěvků 01.02.07 23:30
Kely, no... není nadpis.

A navíc tuším že to patřilo jinam.
Jestli máš mateřskou ještě před sebou tak jsi ještě mladá a naučíš se to.
Mně se zdála tato diskuze (ač nejsem ještě v důchodu a na mateřské také ne) velice zajímavá a zábavná. Nikdo se o ničem nedohadoval.

Kely
186 příspěvků 02.02.07 01:57
...

Esmeraldo máš pravdu, omylem jsem zařadila příspěvek jinam. Holky jen jsem sledovala tuto diskuzi po očku ale nedalo mi to a napsala jsem svůj názor nic víc a to se nesmí? Jsem v produktivním věku a mám dospívající dceru, no a prostě každá žena má jiné zájmy když přijde z práce. Chápu ale že vám to přijde zábavné..mě zase čtení receptů, většina jich je skvělých. Mějte pěkný den.

DanaJ
1136 příspěvků 02.02.07 04:43
No jo no - pojďme si tedy postěžovat na téma Příbory

Já třeba nechápu, proč někteří lidičky napíšou do diskuze o Příborech něco úplně jiného než o příborech. Viz nadavání a divení se. Podle mě by si Ti dotyční nemuseli té diskuze všímat a nebo, když mají velikou touhu něco napsat, tak by to mohli sdělit soukromou zprávou, protože to nikoho, kdo o tématu diskutuje pravděpodobně moc nezajímá. Já osobně nevidím téma Příbory jako nějaký problém, který by se měl nafukovat, ale jako věc, která se v životě u některých lidiček vyskytne a řeší se. A proč to nepořešit tady. Podle mě je to vtipné a také milé, když člověk vidí, že se to neděje jen u něj.

Sprostá slova: Podle mě je začít úplně bezdůvodně někomu nadávat ponižování sama sebe.

A proč vůbec o příborech? Vladka nenaráží na to, jaké je pravidlo rovnání příborů doslovně i když jí zajímá, jak rovná někdo jiný, ale na to, když se člověk ocitne v jiné domácnosti, ve které má vařit, že mu je nepříjemné pořád hledat v šuplíku, kde co je, protože to hodně zdržuje. ..A zdržování může dovést recept do výsledku, který sami nechceme, tedy se nám může povést, že to připálíme. Člověk se naučí, jak je to u někoho jiného srovnané, ale když tam vaří jednou za měsíc, tak to učení trvá dlouho a trápí to dušičku. A někdy když je nabroušen třeba z práce, tak to vyvolává zbytečné škorpení.
PS: Já vařím-li u přítelovi mamky, tak někdy málem zešílím, protože ona nemá jen přeházené příbory, ale i stěhuje věci v kuchyni pokažné na jiné misto, takže si musím před vařením prohlídnout kuchyň a nebo si nářadí předem nachystat.

Proč se divit a nadávat? ..když má někdo čas na nadávání nebo se divení, tak by mohl mít čas i napsat jak je to u něj.

Ták a závěrem: Jsem ráda, že se Vladka vyskytuje na těchto stránkách, protože mě osobně, když potřebuji, ve všem poradí a její komentáře a článečky jsou podle mě zábavné a mé dušičce velice blízké.

bedla 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.07 12:55
Dano...

ale bohužel, je pravidlem, že v každé domácnosti si dělá pořádek osoba, která tomu kraluje a my, které se tam vyskytneme pouze někdy…nemůžeme onu osobu převychovat k obrazu svému a tudíž se podřídíme…co kdyby ta osoba začala převychovávat nás? Proto kralujme si v kuchyni každá sama podle svého svědomí a tu druhou nechme napokoji.

Labužník housenka02
609 příspěvků 04.02.07 01:11
...

… plně souhlasím s Bedlou, asi bych taky vyskočila z kůže kdyby mi někdo přerovnával náčiní v kuchyňské lince…

DanaJ
1136 příspěvků 05.02.07 02:22
Nikdo

neříká, že je třeba dodržovat nějaká pravidla a ani nikoho nenutí, aby si příbory přerovnával.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz