"milý(á)"dorsch

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

macaratek
24 příspěvků 23.11.04 11:13
"milý(á)"dorsch

nějak nechápu,co to má znamenat…

Reakce:

Labužník lucian.ka02
841 příspěvků 23.11.04 12:10
dorsch

taky moc nestíhám, proč se tu šíří neustálé napadání druhých, přehnané rýpání, ošklivosti…

dorsch, můžeš to nějak osvětlit, prosím?

habana 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.04 12:18
vzkaz od pendy....

Tresko jedna, co takhle nebýt ješitný a uznávat recepty i těch druhých, to se Tě tak dotklo, že někdo napsal pouhý dotaz na to, kolik platíš za elektriku? Chybou Labužníka je to, že nepřenáší tón hlasu, protože díky tomu zde došlo ke spoustu nedorozuměním…ale to, cos provedl ty, pod recepty od bery…to je teda ubohost…zaměř se na moje recepty, jsou téměř všechny z kuchařek a vůbec se za ně nestydím…někdo umí originálně vařit, jiný originálně malovat, vyšívat, urážet nebo třeba milovat…každý umí něco a to je na tom světě bezva, že nejsme všichni stejní…(i když, kdybychom byli stejní…ubylo by třeba rozvodů, hádek, válek…ale to by ten „originál“ musel být člověk se zlatým srdcem, protože jinak by všeho zla přibylo)…mimocho­dem, já měla z matiky i fyziky jedničku celou školní docházku a též jsem nevěděla, že celonoční provoz trouby se rovná dvěma hodinám provozu elektrické plotýnky…takže Tě už nebudu zdržovat, než napíšeš opovrhující komentáře k mým receptům, dá Ti to kapánek zabrat…jen ještě: vše říkám s usměvavým hlasem, nemyslím to zle, spíše ironicky…blíží se Vánoce, buďme na sebe více hodní…aspoň jednou v roce…
Děkuji habáněti za použití jeho nicku…penda

vencal
213 příspěvků 23.11.04 12:23
Nepochopitelné

tuším, že to vše vzniklo kapku nedorozuměním. Dorsch napsal recept o vaření masa přes noc , tady . Bery se ho v diskuzi zeptala kolik platí za elektriku. Myslím si, že Bery to myslela v žertu, ale Dorsch si to vysvětlil asi špatně, no a pak už to jelo…

Kari
545 příspěvků 23.11.04 12:42
Přesně tohle mi tu chybělo...

Pendina odvaha a schopnost se bít s velký taktem za bytůstky, kterým jiní ubližují . Jen málokdo by to dokázal takhle napsat. Bravo, Pendo.

Pro Dorsch:
Milý Dorschi, věřím, že jsi labužník a recepty píšeš od srdce, proto Tě to „rýpnutí“ tak zle popudilo. Ale špetka smyslu pro humor by Ti neuškodila a ubrat na pomstychtivosti, není to hezká vlastnost.

Eleeen
1127 příspěvků 23.11.04 14:08
No to je zase přííípad!

Díky, Pendo, napsala jsi to skvěle!

DORSCH! Přestaň prudit, že Tě to baví… (teď čekám, že mě potká to samé, co bery).

BERY! Nesnižuj se k podobnému, škoda času. ne? ;-DDD

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz