Využíváte v kuchyni někdo termomix?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Labužník Bery02
58 příspěvků 21.11.04 15:47
Využíváte v kuchyni někdo termomix?

Já si už nedovedu představit vaření bez něj. Je to sice drahá záležitost, ale stojí za to. Mám jej už 5 let.Podělím se o zajímavosti.

Reklama

Reklama

Reakce:

Labužník nika02
94 příspěvků 22.11.04 12:19
bery

Tak se poděl o zajímavosti. Nejdříve by mě zajímalo, co to je?

vencal
213 příspěvků 22.11.04 12:39
Thermomix

Předem bych chtěl upozornit, že nejsem žádný dealer a stránku o thermomixu jsem vyhledal, protože mě to samotného zajímalo, doma ho nemám a tudíž nemám ani žádné zkušenosti, proto čekám co Bery napíše.

Labužník Bery02
58 příspěvků 22.11.04 12:59
Termomix

Je to nejmenší, mobilní robot a varoma systém. Vřele bych ho doporučila začínajícím rodinám. Dělá to vše , pouze to nesmaží řízky. Uvaří se na tom celé menu. Já ho dostala k padesátinám, ač už jsem měla všechny pomocníky. Nedám na něj dopustit. Ovšem je to drahá záležitost./nyní asi okolo 30 tisíc/

pa.novak
1 příspěvek 23.11.10 13:24
nazor

souhlasim,termač mam doma už dlouho a jsem nesmírne spokojena :mrgreen: nejvíce vařím omačky,polivky a pudinky,když potřebuju něco nastrouhat tak je hned po ruce :lol: :lol: vřele doporučuju

Janelita
93 příspěvků 23.11.10 14:27
Uvažovala jsem o něm...

… ale čím více jsem o něm četla, tím méně se mi líbil. Nezpochybňuji jeho kvality, jenže já vařím ráda (mám to jako oddechovou aktivitu) a tento pomocník by vlastně všechno udělal za mne. Až to bude aktuální, raději si pořídím KitchenAid - ten za mne udělá hrubou práci, nikoli všechno.

Pokud někdo umí německy a zajímá se o Thermomix podrobněji, doporučuji toto fórum se stovkami receptů a tipů: http://www.wunderkessel.de/forum/

di
2451 příspěvků 23.11.10 22:23

Termomix nepoužíváme, ani nehodláme, radši vařím tradičně. Tenhle ten přístroj má tchán, stejně tak jako hrnce Zepter a vysavač Rainbow. Touto kombinací je snad řečeno vše.

bocianka
528 příspěvků 24.11.10 00:58
Di,

nevím co máš proti vysavači Rainbow a Termomixu. Vysavač je výborný pro alergiky (mám vlastní zkušenost). Termomix používám již skoro 20 let. Je to neocenitelný pomocník. Teď před vánocemi nebude zahálet. Krásně se v něm zadělává těsto na cukroví. Neodsuzuj něco, co nepoužíváš.

di
2451 příspěvků 24.11.10 09:21

Bocianko: tyto věci nemám a nepoužívám záměrně, vadí mi, že jejich kvalita neodpovídá jejich ceně, navíc na hrnce za 50 tisíc nebo vysavač za 90 tisíc opravdu nemám. Tchán by si je taky už znovu nekoupil, jak sám přiznal.

bocianka
528 příspěvků 24.11.10 18:15
Di,

Hrnce nemám, vysavač a Termomix ano. Nedám na ně dopustit. Každý vaří v tom, co mu vyhovuje a to je dobře. Měj se hezky. :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz