Vánoční dárky??????!!!!!!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Agatta
81 příspěvků 15.11.04 12:12
Vánoční dárky??????!!!!!!

Budete někdo vyrábět vánoční dárky?
Já mám třeba nachystaný pampeliškový med v malých skleničkách. Zbývá mi jen ušít „kloboučky“ na víčka.
Taky mám v plánu polepovat dřevěné krabičky ubrousky atd.........
A co vy ostatní? Má někdo čas vůbec vyrábět?????
Už se těším na VÁNOCE A co vy????

Reklama

Reklama

Reakce:

Vali
1326 příspěvků 15.11.04 14:31
Háčkované vánoční ozdoby.

Agatto- to je dobře, že jsi navrhla toto téma, hned mám čím přispět. Protože ráda háčkuji, dělám háčkované vánoční ozdoby, vločky,andělíčky, zvonečky, košíčky a pod. Stromeček zdobím pouze perníčky(svými), ozdoby dávám slaměné a háčkované. To polepování ubrousky jsem ještě nezkoušela, ale taky ráda maluji slupovací obrázky. Zkoušela jsem drátování, láká mě malba na kameny.

Agatta
81 příspěvků 15.11.04 14:50
Vali,Vali

To je super, že jsi se ozvala.....Háč­kované ozdobičky mě taky lákají…musí to být hotové za chvilku, viď? Máme jich pár u našich, ale jsou koupené. Musel by mě to někdo naučit. Umím uháčkobat jnom řetízek a pletu jenom šály. ale za to mě to baví
Perníčky jsem pekla loni poprvé..moc se povedli…všem se moc líbily…i jsem je kamarádkám přibalila k vánočním dárečkům.

a taky bych se chtěla naučit plést ponožky…všechny bych tim doma ohromila hahahhahah
Vali, neznáš nějaký stránky na netu, kde bych se naučila háčkovat ty ozdobičky?? ale je to asi zbytečné..já jsem totiž nikdy nepochopila ty „šílený“ pracovní postupy, třeba v Praktické ženě atd.
měj se fajn…a aťz se ti perníčky letos taky povedou. papa.a.

glama 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.04 10:39
Já, kromě decoupage...

také pletu!
A ponožky umím nádherné! Zásobuji jimi celou rodinu a kamarádi je chtělí jako dárky.
Pletu je klasicky, na 5 jehlicích a pod rantl vyplétám norské vzory.
Také jsem šila adventní věnce (na dveře)
Pletu i svetry a i háčkuju. Oblíbené a velmi jednoduché jsou takové ty síťované čepičky těsně na hlavu.
Jo, není nad ruční práce!!!

Claudia
103 příspěvků 16.11.04 11:57
Vy jste ale pilné včeličky!

Já letos také budu část dárků vyrábět - chystám se udělat nějaký mňamkový likérek (asi bejlíz) podle Labužníka a nalít ho do ozdobených lahviček, chtěla bych zkusit nějaké to malování pomocí šablonek. Pro pár známých už mám batikovaná a savená trička a právě v procesu výroby mám obrázky a květináče polepované ubrousky. Tak doufám, že udělám lidem kolem sebe radost. A abych nezapomněla - věnuju se vyšívání, takže i takovéto obrázky budou pod stromečkem ;-))))
Vánocům zdar!

Claudia
103 příspěvků 16.11.04 11:57
Vy jste ale pilné včeličky!

Já letos také budu část dárků vyrábět - chystám se udělat nějaký mňamkový likérek (asi bejlíz) podle Labužníka a nalít ho do ozdobených lahviček, chtěla bych zkusit nějaké to malování pomocí šablonek. Pro pár známých už mám batikovaná a savená trička a právě v procesu výroby mám obrázky a květináče polepované ubrousky. Tak doufám, že udělám lidem kolem sebe radost. A abych nezapomněla - věnuju se vyšívání, takže i takovéto obrázky budou pod stromečkem ;-))))
Vánocům zdar!

Eleeen
1127 příspěvků 16.11.04 12:03
...

Já letos kupuju, ale vyrábím taky. Maluju na hedvábí, na sklo, dělám trochu decoupage. Letos maluju hodně svícínky a každoročně vyrábím svoje vlastní přáníčka. Vloni jsem dělala 15 vyšívaných. Letos budu dělat něco jiného, ale nikomu to zatím neřeknu. Jo a chystám se na výrobu domácích nudlí, ty dostane každý.

Kari
545 příspěvků 16.11.04 14:07
Inspirace i chuť by byla, jen mít více času...

Kde na to, ženský, jen berete ten čas? Mě strašně baví vyrábět dárky a přáníčka. Bylo to vždy to nejkrásnější na Vánocích. Jako dítě jsem mamince vyráběla např.originální zdobené polepky na kořenky, babičce svícen s naaranžovanou vazbou ze suchých květin a plodů, tátovi popelník vytesaný z pískovce, pro kamarádky jsem šila hadrové loutky,hlavně čarodějnice, aj. Letos nevím, zda něco stihnu, ale dost lidí po mě vyžaduje klasický ručně malovaný obrázek v paspartě a rámu. Tak na to si čas udělám, protože malovat mě moc baví. Někdo dostane mnou oblíbenou surrealistickou malbu se skrytým významem a někdo realistickou, podle nátury daného člověka. Od kamaráda sochaře jsem dostala fůru keramické hlíny, tak něco zkusím i upatlat. Jen nevím, kde vemu čas na to vánoční cukroví

Eleeen
1127 příspěvků 16.11.04 15:31
Kari,

já budu péct zítra a v sobotu po jednom druhu. Aspoň toho nebudu mít potom tolik - ovšem pokud nebudu dělat něco jiného, třeba fakt malovat svícínky anebo lenošit… vždyť ve svátek se nedělá, jak říkávala moje babička!

esmeralda
4813 příspěvků 16.11.04 19:44
Vánoční dárky??????!!!!!! Kari,

podívej se na moje Míliny rumové kuličky. Ty jsou za chvilku a z jedné hmoty máš hned tři druhy. A ještě ke všemu jsou nepečené.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz