ako na rozliate červené víno?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Labužník gabika
117 příspěvků 07.11.04 10:44

prosím o tipy, ako postupovať keď sa stane nehoda a pohár červeného ostane na koberci alebo sedačke?

Reklama

Reklama

Reakce:

Labužník Sarka
433 příspěvků 07.11.04 11:23
gabika

na rozlite vino nasypat sul. Nejakou dobu nechat pusobit a potom vykartacovat. Mam to overene u sebe.

esmeralda
4813 příspěvků 08.11.04 05:44

Dělám to jako Šárka, ale myslím že je důležité co nejvíc toho vína napřed odsát. Buď čistou utěrkou, nebo papírovými ubrousky.

glama 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.04 07:01
Vyhnat čerta ďáblem...

se ti podaří, když pokud nemáš po ruce sůl, poliješ čerstvý flek od červeného vína vínem BÍLÝM!
Vypláchneš tím barvu a pak už to normálně vypereš!

suzanka
161 příspěvků 08.11.04 10:25
...

Čaues, mě se osvědčil peroxid vodíku, odstranila jsem tím zaschlé skvrny z bílé sedačky, stačí pokapat a nechat působit … Jinak sůl funguje taktéž a je dobrá právě na „větší“ nehody na koberce. Jinak se musím svěřit se zkušeností s Vanishem Oxi action, koupila jsem si ho na mastnou skrnu na svetříku, nezabral i když jsem ho použila na všechyn způsoby !!! Světe div se, na skrnu jsem rozetřela trošku JARu a hodila do pračky, skvrna zmizela po první aplikaci !!! Takže není vůbec třeba vyhazovat velké peníze za čistící prostředky …

Papaja 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.04 17:59
Jako GLAMA....

…polít bílým vínem.....je to tak. Mám doma světlé koberce a tak vím, že to funguje. …

Papaja 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.04 17:59
Jako GLAMA....

…polít bílým vínem.....je to tak. Mám doma světlé koberce a tak vím, že to funguje. …

esmeralda
4813 příspěvků 09.11.04 10:30

Čistě náhodou jsem si všimla na krabičce Sody bikarbony, že ji také doporučují na tento účel.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz