domácí pekárna

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Labužník nika02
94 příspěvků 11.11.04 22:37
domácí pekárna

Mám prosbu. Máte někdo zkušenost s domácí pekárnou? Uvažuji o jejím zakoupení, ale moc o tom nevím. Slyšela jsem o naprosto bezpracném pečení sladkého i slaného, naprogramování času dopečení a dokonce i o chutném výsledku. Zní mi to dost neskutečně. Podělte se se mnou o své zkušenosti s tímto strojem. Díky.

Reakce:

Vali
1326 příspěvků 11.11.04 23:16
Niko

klikni nahoře na články, potom Tipy do kuchyně, dole strana 3 a článek se jmenuje Mašina na chléb budiž pochválena

zlata
1200 příspěvků 12.11.04 02:46
...

Ahoj, podívej se k nám. Snad tam najdeš co hledáš.
Zlata
 http://sweb.cz/….h/index.htm

glama 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.04 07:21
Odkaz

" TADY":http://www.labuznik.com/article.php?ID=7
se podívej
Jó, moc velká škoda, že tu není Penda… O pekárnách se ještě psalo hodně na diskusním fóru a Penda by to určitě našla.
Budeš se muset snažit sama

Labužník nika02
94 příspěvků 12.11.04 08:36
díky

Děkuji všem za pomoc a rady při seznamování se s pekárničkou. Vše jsem pročetla a zdá se mi to úžasné. Asi do toho půjdu. Takže ještě jednou díky všem, kteří mi poslali odkazy a rady. Díky.

Fany
69 příspěvků 12.11.04 12:29
Niki

pokud budeš potřebovat poradit ohledně pekárny, rád ti na tvoje otázky odpovím, budu-li znát odpověď.Jinak diskuzi o které píše Glama jsme převážně vedli s Kopretinkou, která vlastní pekárnu taky.

Vali
1326 příspěvků 12.11.04 12:33
Glamo

bohužel neumím dělat ty modré odkazy, tak jsem to musela řešit tak jak je to dole. Penda mě to nestačila naučit, jinak jsem jí moc vděčná za péči, kterou mi věnovala při mém příchodu na Labužníka. Máš pravdu, je škoda, že tu už není. Zdravím tě a přeji hezký den a víkend.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz