leštidlo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Labužník Terrinka02
1113 příspěvků 15.12.08 13:46
leštidlo?

Labužničky (předpokládám, že pánové „nešůrují“, moc by mě zajímalo, čím leštíte nábytek. Nedavno jsem totiž slyšela v radiu, že je dobrý normální stolní olej, ale moc se mi to nezdá. I když se to ještě vyleští suchým hadříkem, nemusí to být zrovna voňavé a asi to může i žluknout. Já už vyzkoušela ledacos od Diavy až po Voskový renovační lesk. Tak pište, pište, chci se inspirovat- právě jsem nábytek domyla a zítra chci leštit- no teda jestli se od Vás něco inspirativního dozvím že ano hi,hi. Předem díky T.

Reklama

Reklama

Reakce:

mrtvola
1394 příspěvků 15.12.08 14:22
Děvečko,

zkus Glanc, v tom máš přece praxi

Alis
2617 příspěvků 15.12.08 15:18
Osobně ...

bych stolní olej nepoužila, nedovedu si to totiž představit… Myslím, že se na nábytek prostě nehodí, nechceme přece nábytek mastný, ale lesklý, ne? Já nedám dopustit na Pronto se včelím voskem, krásně ošetřuje, chrání, leští, voní a neztráci glanc

kamilio
551 příspěvků 15.12.08 15:19
leštidlo Terri

Předcházející příspěvek - normálka, už se dlouho nic nedělo.
Podle mých zkušeností je na leštěný nábytek nejlepší Diava. Na ostatní dle povrchové úpravy některý typ Pronta.

Alis
2617 příspěvků 15.12.08 15:33
Kamilio..

tvému příspěvku nerozumím… tedy kromě části, kde Terrince doporučuješ totéž co já, mohl bys mi tu první část vysvětlit?

kamilio
551 příspěvků 15.12.08 15:47
Alis,

vysvětlení máš v soukromé poště. Pěkný den.

Labužník Terrinka02
1113 příspěvků 15.12.08 16:26
Alis a Kamilio,

já Vám i tak děkuju, protože jste mě utvrdili v tom, že není nic lepšího než je naše osvědčená klasika. Tudíž, nic kupovat nebudu a vrhnu se na osvědčené značky. Pa T.

Sylvie
2302 příspěvků 15.12.08 19:36
...

Vůně Diavy je pro mě vůně Vánoc. Naši ji hrozně rádi používali. :-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz