kuchařka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Labužník Anika02
66 příspěvků 25.12.04 18:47
kuchařka

nemate nekdo tip na dobrou kucharku moucniku a ruznych sladkosti, kde jsou nakresleny i postupy. Jednou jsem videla takovou, ktera mela ke kazdemu receptu i popis s fotkama. Bohuzel ji nemohu sehnat a chci ji koupit na darek. Diky za rady.

Reklama

Reklama

Reakce:

Eleeen
1127 příspěvků 03.01.05 08:12
...

Já mám knížku „Zlatá kniha Dezerty a moučníky“ od nějaké anglické autorky (musela bych se doma podívat na přesný název a jméno autorky). Získala jsem ji od dealera, který obchází kanceláře a prodává různé zajímavé knihy. V knize jsou skvělé a netradiční moučníky, různé zdobení, rady. Každý recept má více obrázků a pracovní postup je velice podrobný, seřazený do bodů. Je vážně bezva, zkus se poptat. Stála mě 199 Kč (listopad 2004).
Klasické dorty, rolády a moučníky seženeš všude, tady jsou opravdu bezva nápady, tipy a postupy.

Labužník Anika02
66 příspěvků 03.01.05 19:32
...

diky za radu, tuhle knizku uz mam, ja totiz strasne rada sbiram kucharky , bohuzel to neni ta, co jsem myslela, byl to vzdycky recept a po fotkach jak se dela, byla nejaka zahranicni, nasi to tak hezky nedelaji, v prekladu.

esk
124 příspěvků 09.01.05 10:32
Pečeme z mouky

Nová velká škola I, tak se jmenuje ta moje. Všimla jsem si, že se fotky z téhle kuchařky objevují i na Labužníku.

Labužník Anika02
66 příspěvků 09.01.05 17:08
...

a nevite kdo ji napsal? Nebo vydavatelstvi? Diky za radu

esk
124 příspěvků 10.01.05 08:58
Pečeme

Je to z vydavatelství Knižní klub, autoři (opisuji doslova): zpracoval Arnold Zabert, redakce Martina Meuthová, Sönke Knickrehm, Elisabeth Langeová. Pak je tam ještě asi pět jmen, studijní kuchyně, fotografie, kresby. Chvíli jsem tu knihu hledala na internetu, i na stránkách KK, ale neuspěla jsem.

Labužník Andry02
121 příspěvků 10.01.05 15:07
Esk,

je tu knihu mam taky, oba dily a uz pred nekolika lety ji marne shanela moje kamaradka. Cely naklad beznadejne vyprodan…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz