Labužnický lexikon

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jenofefa
1315 příspěvků 04.12.04 18:13
Labužnický lexikon

od Vladimíra Poštulky vydalo nakladatelství Paseka a stojí cca 399,–- Kč. Je to skutečně výkladový slovník o rozsahu 451 strany, kde se dozvíte všechno, co ještě nevíte (pokud to už není v Labužníkovi). Až to všechno přečtu, budu strááááááášně chytrá. Chtěla jsem si udělat radost k vánocům, ale tak dlouho to nevydržím. Pokud chcete pro někoho dárek k vánocům (nebo dobrý tip pro vlastní obdarování), tak doporučuji. Já jsem nakupovala s 10 % slevou v internetovém knihkupectví KOSMAS . Je to sice dražší o poštovné, ale já toho kupovala víc (Velká italská kuchařka, Židovská kuchařka a další nelabužnické knihy), tak se mi to vyplatilo. A bylo to docela rychle.

Reklama

Reklama

Reakce:

Jenofefa
1315 příspěvků 04.12.04 18:16
Oprava

přesný název je Labužníkův lexikon

Yvette
704 příspěvků 06.12.04 03:32
Jenofefko,

copak mi to delas? Jeste, ze jsem tak daleko, protoze urcite bych si nekolik kucharek objednala. Koukala jsem na web.stranky knihkupectvi Kosmas a maji tam moc krasne kucharky. Urcite bych si jich koupila vice a to nejen pro mne, ale i pro moji maminku, ktera je take vasniva sberatelka kucharek.
Jenofefko, moc dekuji za tip, kde koupit pres internet knizky. Urcite toho vyuziju, az vyrazime do Cech. Jenofefko, moc krasne si uzivej svych kniznich radosti k vanocum. Ja jsem na tom obdobne, prave nedavno jsem si opet koupila nove kucharky a take jsem to nevydrzela do vanoc a koukam do nich uz nyni, kdy mam cas.
Jenofefko, mej se moc hezky a preji moc krasne nakupovani dalsich knizek a to nejen kucharek.

Yvette
704 příspěvků 06.12.04 03:32
Jenofefko,

copak mi to delas? Jeste, ze jsem tak daleko, protoze urcite bych si nekolik kucharek objednala. Koukala jsem na web.stranky knihkupectvi Kosmas a maji tam moc krasne kucharky. Urcite bych si jich koupila vice a to nejen pro mne, ale i pro moji maminku, ktera je take vasniva sberatelka kucharek.
Jenofefko, moc dekuji za tip, kde koupit pres internet knizky. Urcite toho vyuziju, az vyrazime do Cech. Jenofefko, moc krasne si uzivej svych kniznich radosti k vanocum. Ja jsem na tom obdobne, prave nedavno jsem si opet koupila nove kucharky a take jsem to nevydrzela do vanoc a koukam do nich uz nyni, kdy mam cas.
Jenofefko, mej se moc hezky a preji moc krasne nakupovani dalsich knizek a to nejen kucharek.

penda
4752 příspěvků 06.12.04 07:27
Yvettko,

když Kosmase prostuduješ řádněji, zjistíš, že umožňují objednávky i do zahraničí…mají tam uvedený bankovní účet, na který převedeš peníze, jen to bude o nějakou korunu dražší, protože si musíš hradit veškeré náklady spojené s dopravou. Jinak, Jeno, díky, knihkupectví se mi líbí, hned jsem ho využila a poslala o něm avízo Ježíškovi…

trikolka
383 příspěvků 06.12.04 09:50
pendo

pojd zpatky mezi nas. chybis nam tu

Yvette
704 příspěvků 07.12.04 03:30
Pendi, diky

Pendi, diky za radu, jak si udelat radost k Jezisku, jak to udelala Jenofefka a Ty. Prostudovala jsem Internetove knihkupectvi poradne a opravdu mohu nakupovat bez problemu. Krome pruvanu v penezence nebo tentokrate ve Visa karte, ktery se po me koupi kucharskych knizek objevi . Ale i to k te krasne vanocni atmosfere patri.
Pendo, jeste jednou dekuji a mej se moc hezky.

Yvette
704 příspěvků 07.12.04 03:30
Pendi, diky

Pendi, diky za radu, jak si udelat radost k Jezisku, jak to udelala Jenofefka a Ty. Prostudovala jsem Internetove knihkupectvi poradne a opravdu mohu nakupovat bez problemu. Krome pruvanu v penezence nebo tentokrate ve Visa karte, ktery se po me koupi kucharskych knizek objevi . Ale i to k te krasne vanocni atmosfere patri.
Pendo, jeste jednou dekuji a mej se moc hezky.

Jenofefa
1315 příspěvků 31.12.04 12:41
Přísná kritika

na Labužníkův lexikon od Vladimíra Poštulky vyšla dnes v Lidových novinách. Podívejte se tady

penda
4752 příspěvků 27.04.05 21:38
Vladimír Poštulka...

on-line …na stránky už zde někde v diskuzi upozornil kdysi Maňana, tak jen pro připomenutí ;-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz